• Неодамнешно
Лопата Вежба Малку Директно месо тело за Метал Серија Y Z 00 05 10 15 20 25 30 40 50 60 70 Лопата Вежба Носителот Внатрешни Coolant. (Големина : SD-05-H-114-XP25)

Лопата Вежба Малку Директно месо тело за Метал Серија Y Z 00 05 10 15 20 25 30 40 50 60 70 Лопата Вежба Носителот

Buyers rating:
DEN 8455.68

Количина на стоки

1. Вежба во едно време.Еден перфорација, мулти-слој челик дупчење работата е завршена еднаш, нема потреба да се повлече. 2. Високо ефикасни дупчење.На севкупната ефикасност е 3-5 пати повисока отколку обичните пресврт вежба. 3. Висока прецизност.Одлични перформанси со висока прецизност.Дупчење дупка точност : +0.02 ММ - +0.15 ММ. 4. Exchangeable Структура.Внесете е променливо, висока прецизност интерфејс помеѓу вежба и да го внесете.Се гарантира висока прецизност чак и лесно да се промени. 5. Внатрешни coolant дизајн.Хидрауличен притисок за ладење.Плитки дупки 5kgs.Длабока дупка 10kgs-20kgs.Ладење дизајн може да се прошири на услугата живот.Опис : 1. Месо тело вид : Прав shank2. Мило Облик : Спирала Flute / Права Flute3. Дупчење опсег : 9.5 мм да 114mm Product Вклучувајќи : 1pcs Вежба Bit Note : Вметнете се исклучени во Лопата Вежба цена.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76
Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60