• Неодамнешно
2021 Божиќ Адвент Календар, Божиќ Адвент Календар Кеси DIY Божиќ Дрво Виси Вреќи Календар Доаѓањето Календари Гарланд Бонбони Подарок Вреќи 24 Пакет

2021 Божиќ Адвент Календар, Божиќ Адвент Календар Кеси DIY Божиќ Дрво Виси Вреќи Календар Доаѓањето Календари

Buyers rating:
DEN 518.16

Количина на стоки

-Пакетот вклучува 24 божиќ адвент календар кеси, 24 доаѓањето број налепници, 24 дрвени клипови, 10m јута јаже. -Божиќ подарок торба е одлична за виси на ѕидот, елка, врата на ѕидот или mantel, многу примамливо. -24 Пакет Божиќ Адвент Календар Кеси додадете повеќе смешни и ќе се зголеми Божиќ фестивал атмосфера пред Божиќ. -Може да се стави Божиќ подарок, бонбони, грицки, играчки или лекување во секој џеб, и секој ден може да има мали изненадување. -Божиќ адвент календар ткаенина е фино конструиран и направен од изработка и еко-пријателски материјал. 2021 Божиќ Адвент Календар, Божиќ Адвент Календар Кеси Diy Божиќ Дрво Виси Вреќи Календар Доаѓањето Календари Гарланд Бонбони Подарок Вреќи 24 Пакет Description Christmas адвент календар торба е совршен за Божиќ дома декор.Можете да висат на овие Адвент календар чанти во различни начини, ги задоволат вашите сите вид на Божиќ декорација потреби.Семејството отвора burlap торба секој ден за време на Доаѓањето и се наоѓа на подароци во секој sackcloth торба. 24 Пакет Божиќ Адвент Календар Кеси се создаде многу креативни Божиќ одбројување церемонија.Features Christmas адвент календар кеси-Боја : Како што е Прикажано.-Материјал : Памук, Лен.-Големина : 13x18cm/5.1x7.1inch.-Употреба : DIY Божиќ адвент календар bag Package Including24*памук, лен bagn24*Дрвени clipn1*10m памук и лен ropen24*дигитален налепници.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20