• Неодамнешно
УВ Смола 200g, PARASAKA Кристално Јасна Тешко Тип УВ Епоксидна Смола, Premixed Ултравиолетови Брзо Лекување на Смола, Сончевата Светлина Лек Транспарентен Смола за DIY Занает ?

УВ Смола 200g, PARASAKA Кристално Јасна Тешко Тип УВ Епоксидна Смола, Premixed Ултравиолетови Брзо Лекување

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА s за мали проекти.Кога се користи UV ламба да се излечи смола, ве молиме бидете сигурни дека нејзините 36 W на власт.Ако пигмент, colorant, сјај или други материи се додаваат, на лекување време ќе потрае подолго од вообичаеното.Има благ мирис при користење на УВ смола, но ве остатокот увери своите безопасни и ќе исчезне по лекување.Оставете ја да се излади за околу 5-6 минути пред да го однесете надолу од мувла.Смола занает е кул начин да ја покажете вашата креативност и имагинација.УВ смола е широко се користат за правење на разни смоли занаети како DIY накит, за скролување синџири и многу други занаети.Добивање на правото на УВ смола е од суштинско значење за смола занает работа.PARASAKA епоксидна смола е направен со надградена формула и квалитетни состојки.Тоа е супер јасно, само израмнување и само degassing со минимум yellowing и намалување.PARASAKA епоксидна смола ќе биде одличен помошник за вашата смола занает одлуки и ќе нема некогаш да жалам добивање на нив. 100% Сигурен, Не-Токсични Ingredients Upgraded Formula Super Јасно со Одлична Transparency Fast Лекување под УВ Ламба или Sunlight Minimum Yellowing или Shrinkage Ready за Употреба, Без Мешање е Потребно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76
Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60