• Неодамнешно
Sonic Обраснат на лице-Чистење со Четка Massager: Полнење Електрични Силикони Exfoliating Лицето Четка (ЗЕЛЕН)

Sonic Обраснат на лице-Чистење со Четка Massager: Полнење Електрични Силикони Exfoliating Лицето Четка (ЗЕЛЕН)

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Ултразвучно пулсира навлезат длабоко за чистење и масажа.Масажи на вашата кожа зголемување на производството на колаген.Големи и моќни батеријата трае со недели.На collest desing со полнење приклучете се застане.Вашиот обраснат на лице-чистење со четка емитира sonic пулсира дека навлезат длабоко во кожата, отстранување на сите нечистотија и остатоци кои се вашите прсти можат.Исто sonic пулсира масажи вашето лице зголемување на колаген за намалување на брчките и фините линии.Тоа е водоотпорен па можете да го користите во туш, исто така,.На силиконски влакната не absorbe сите бактерии што го прави побезбеден за вашиот секој ден употреба.Надополнување на тоа еднаш и моќен батеријата ќе трае со недели.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80
Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60