• Неодамнешно
GJPHS Кегел Exerciser Контрола на Бешиката Уред за карличните Вежби - Мускулите и Внатрешниот Бедрото Exerciser - Контрола на Бешиката го Уредот Постпартална Рехабилитација

GJPHS Кегел Exerciser Контрола на Бешиката Уред за карличните Вежби - Мускулите и Внатрешниот Бедрото Exerciser

Buyers rating:
DEN 957.60

Количина на стоки

Дебела мека пена, пена задебелена 30мм, кожата-пријателски материјал се чувствува удобно.Ергономски Нога Фитнес Опрема:Оваа бедрото учителката одговара на вашите секојдневни потреби да се вежба тонер за вашата рака, задник, нозе, внатрешниот и надворешниот бедрото работат надвор.Едноставна, но ефикасна, фитнес опрема, совршен задник опрема за вежбање за луѓето од сите возрасти и фитнес ниво, исто така, совршено се користи како карличните зајакнување поправка тренер уред за жени по породувањето.Премиум Материјал : Еколошки ПВЦ материјал,Пена заштита рачка, контрола на удобност, пот апсорпција перформанси е силна, зголемување на триење, зголемување на безбедноста;дебела челик пролет, со висока густина челик пролет не е деформирано, така што тоа имаат доволно отпор, солиден и трајни, отпорни на валкани и да падне.Компактен Дизајн : S облик дизајн го прави имаат добра еластичност и силна жилавост.Тоа исто така може да тенки нозе и reduct масти на бутовите по долгорочна употреба.Мултифункционален Дизајн : Најдобро за тенко тело, Бедрото Тример ,Обликот на вашите врати, exerciser нога и рака.Поддржува повеќето обука на вежбање бенд.нека уживаат во здрав живот, форма совршен крива.Лесен За Употреба:Светлина и преносни,лесен за употреба и лесен за складирање; Вежба во секое време и секаде, лесно да се носат и да научат да ги користат.Силата факултативна погоден за почетници и фитнес ентузијасти, без разлика дали тоа се користи за да се губат телесната тежина, или форма на добра фигура.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76