• Неодамнешно
Преносни Менување на Подлога Теал Есен, Јавор Лисја Патување Менување на Подлога,Промена на Пелена Подлога за Бебе Водоотпорен(6vb5c)

Преносни Менување на Подлога Теал Есен, Јавор Лисја Патување Менување на Подлога,Промена на Пелена Подлога за

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите/шетач рака за погодност.Едноставно капка на pronto преносни менување на рампа во вашата торба, рака на вашиот зглоб или клип на вашиот шетач и да си одат!.Лесен за Складирање Џеб – Внатре секоја промена мат ќе најдете на страна џебови за чување essentials и брише или пелена џеб,или совршен за клучеви, мобилен телефон или други лични предмети.Мека, Композитни Сунѓер – Таму е сложено сунѓерот внатрешноста на урина подлога за заштита на главата и телото, додека сте нивно менување за удобен поддршка.Големина : 20*27 инчен Материјал : Полиестер Печати : еден двострано печатење Опис : Преносни пелена подлога; количка; со Велкро може да бидат обесени во шетач.На пелена може да бидат сместени на страната на чување џеб.Само околу 0.15 кг.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76
Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу

DEN 247.20
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80