• Неодамнешно
Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Chevrolet Aveo план за 2011-2015 Андроид Авто Двојно Din со GPS Навигација Bluetooth FM Поддршка Огледало Линк Ко

Андроид Автомобил Стерео 9-инчен Екран на Допир е Радио за Автомобил за Chevrolet Aveo план за 2011-2015 Андроид

Buyers rating:
DEN 6753.36

Количина на стоки

Применливи Модели : За Chevrolet Aveo план за 2011-2015 тој двоен din автомобил стерео bluetooth ќе ви даде неповторливо искуство кога ќе користите GPS навигација, играте игри,да слушате музика, да гледате видеа,итн. 【9inch ЕКРАН на ДОПИР】 : Андроид автомобил стерео bluetooth со 9 инчен HD 1024*600 капацитивни екран на допир,подобро од resistive екран,одговорно екранот за контроли, пристап и контрола е бриз!Поголема и појасна екран на двојно din стерео во автомобил ќе ви даде прекрасно визуелно доживување. 【Мулти Функција Двојно Din Автомобил Стерео】 : двојно din автомобил стерео поддршка онлајн сателитска навигација, Вграден микрофон + bluetooth слободни Раце повик, Телефон бесплатно, андроид 10.0 стерео систем во автомобилот, исто така, поддршка LED ноќ визија,FM/AM/RDS радио, SD/USB/ПОМОШЕН, Огледало линк, Rear view camera текст, воланот контрола, Автомобил логото поставување,и др. 【WIFI ПОВРЗЕТЕ】 : Овој Андроид 10.0 автомобил стерео радио играчот може да се поврзете со интернет преку вградениот WIFI, можете да уживате во сурфањето на интернет и симнување на апликации ви се допаѓа од изградена-во Продавницата на двојно din автомобил стерео bluetooth : Facebook, You Tube, Gmail,Tik Tok и така натаму.Исто така можете да го користите вашиот паметен телефон како "жешко" место. 【GPS НАВИГАЦИЈА】 : имаме пре-преземање вашата земја мапата во двоен din автомобил стерео bluetooth,можете да го користите директно.Исто така,андроид автомобил стерео gps навигација за поддршка онлајн навигација по поврзување на WIFI или "жешко" место.Андроид главата единица двојно din поддршка Двојна Зона Функција, па можете да уживате во музика,радио, кога навигација. - Ова сателитска навигација GPS систем за навигација сателитска навигација играч Bluetooth автоматско радио е само компатибилни За Chevrolet Aveo план за 2011-2015 .Ве молиме потврдете пред купување, ве молиме контактирајте со нас.*ПОТСЕТУВАЊЕ : Како опрема, инсталација бара одредена количина на технологијата и професионално знаење, можете да одат на професионална автомобил измена продавница за помош од професионален инсталација инженер.Оперативен систем : Android 10.0 Конфигурација : 16/32/64/128 ROM, 1/2/3/4/6 RAM меморија, 4/8 Core processor Resolution : 1024 * 600 Screen Интернет : 4 G / 5 G/ Wifi / USB / hotspot Screen : 2.5 D IPS калено high-definition капацитивни мулти-touch Digital медиа формат : Mp3 / Mp4 / WMA / JPEGSpecial функција : Bluetooth/built-in GPS/мобилен телефон/MP3 плеер/екран на допир/TVSpecial функција : вградениот звучник/микрофон/Wifi функција/support воланот контрола/3 G/4 G/5 G/ network Built-во Carplay dongle : поддршка (8core само)Вграден DSP : support Mirror линк : lphone / Android RDS : Support Rear приказ на камерата текст : support Steering тркала контрола : support Front камера текст : support GPS навигација во сајтот : support Language : Поддршка за повеќе languages Navigation вклучува : Домаќин (екран)Сите додаток и линии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44
Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52
Дишете Сега - Полно Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дишете Сега - Полно Шише

Сите природни, хемискобесплатно синус олеснување додаток кој ви овозможува да дише кога сте страдаат о

DEN 599.76
Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу

DEN 247.20