• Неодамнешно
Stamperia - Оризова Хартија Лист A4 - Амазонија Вода Лили

Stamperia - Оризова Хартија Лист A4 - Амазонија Вода Лили

Buyers rating:
DEN 71.04

Количина на стоки

за Scrapbooks, Картички, & Изработката.Stamperia вс Колекција.Портокалова, Црвена, Зелена, Сина.Патување, Животни, Гроздобер.Ова е еден лист А4 (8.27" x 11.69 ") оризова хартија е отпечатена со прекрасен дизајн од Stamperia.Оризова хартија е многу проѕирна, светло & флексибилни труд кој е совршен за мешан медиумите и хартија за изработка на апликации.Оваа "decoupage хартија" и може да се користи како целосна лист на платно, кожа, свила и се повеќе и исто така може да се раскинат или да се намали и да се користи во колажи, на картички, на платна и слично.Како mulberry хартија, ќе видите долги влакна вграден во задниот дел на оваа бела хартија рачно изработени.На мастила земе најубаво за оваа хартија и печатење се различни и јасно со гроздобер изглед._x000 D_ _x000 D_.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80
Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во ва

DEN 765.60
Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52