• Неодамнешно
Peorpel Напредни Сите-во-Едно Виртуелната Реалност Слушалки | 1080P HD Movie Игра Виртуелна Реалност 3D Дигитална Очила со Далечински Управувач | Главата Монтирани Игра Филм ?

Peorpel Напредни Сите-во-Едно Виртуелната Реалност Слушалки | 1080P HD Movie Игра Виртуелна Реалност 3D Дигитална

Buyers rating:
DEN 863.76

Количина на стоки

Целосно да уживаат во прекрасната аудио виртуелна VR искуство.5-8m A (далечински управувач) Режим на струја : 0.Не само тоа, таа е исто така поврзан преку Bluetooth, нема потреба да се пренесува на опрема, лесен за употреба.3 CM Носи метод : независни инсталација и Водат тесна фитинг headwear Далечински управувач ПРОЦЕСОРОТ : ARM968 E-S Coer Далечински управувач батерија : Број 7 два 1.Во однос на тежината и волуменот, ние се донесени ултра-лесни материјали и стигнале виткање слушалка дизајн.Тоа не е само погодна за семејство ги користат, но исто така погоден за патување.

Карактеристики на стоката

Glasses product size:
18X13X10.5CM
Remote control size:
11.8X4.2X3.3CM
Wearing method:
independent installation and Stretch tight-fitting headwear
Remote control CPU:
ARM968E-S Coer
Remote control battery:
No. 7 two 1.5V batteries
Continuous game time:
about 40-120 hours
Support system:
IOS /Android/PC
Working current:
0.5-8mA (remote control)
Standby current:
0.5-1mA (remote control)
Notice:
Each package contains a paper version of the manual for remote control and virtual reality 3D glasses. The QR code is the product manual. Each mobile phone may use a different APP to scan, and sometimes it is not possible to scan the QR code, but don't worry. :
It is recommended not to watch the movie continuously for a long time, and you feel tired of the glasses. Please pay attention to pause and rest to relieve the discomfort before continuing to watch. :
Product List:
1X VR glasses, 1X remote control, 1X cleaning film, 2X manuals :

Купувачи како што сакаат

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 6276.48
WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н

DEN 1754.40