• Неодамнешно
Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки За Сушење Облека Закачалки Плакарот Оркестарот (Бој

Тенка Закачалки Закачалка Анти Рамо Агол Облека Виси Домаќинство Облека Виси На Пластика Не Се Лизга Закачалки

Buyers rating:
DEN 765.60

Количина на стоки

Овие облека закачалки има мека, се дизајнирани да се slimline која спасува огромна количина на простор во вашиот плакар, елиминирање на неусогласеноста на голема и гломазна закачалки.Мулти-функција, еден решетката за повеќе цели, кука и виси отворање дизајн, може да се откажам панталони, елеци, свила марами, итн.Ритам дизајн на закачалка спречува ветрот од паѓање.Ритам дизајн на кука може да се залепи за clothesline.Не се лизга гумени ленти на закачалка виси цврсто, ја зголемува триењето на двете страни, а облеката не се лизга надвор.Не се лизга гумени дизајн на двете страни, широк деколте е обесени, и јакна е безбеден.Зголемување на триење и да се спречи лизгање.Овие hangars се за максимизирање на простор во мали плакари како тие се многу thin Name : Hanger Size : 41.5 cm x 19.5 cmmaterial : plastic Soft сомот облека закачалки спречи облека од се misshapen или creased, правење на вашиот плакар во домот.Голема стандард закачалки за костуми, кошули, палта, панталони, панталони, фармерки, здолништа, camisoles, јакни, џемпери, блузи, суичери, фустани, и облека, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44
Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52
Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу

DEN 247.20
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76
Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН Д

DEN 1267.20