• Неодамнешно
Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи Божиќ Украси за Божиќни Украс Одбројување до Божи?

Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3D Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи

Buyers rating:
DEN 1267.20

Количина на стоки

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на БОЖИЌ АТМОСФЕРА - идеална декорација за Божиќ, со среќата и радоста на Божиќ.ИМПРЕСИВЕН ДИЗАЈН â€" Симпатична стар човек изглед, тоа е светла боја и убаво боја појавување.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА - 70 x 33cm/27.55 x 12.99 инчен(приближно).КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ Направен на премија се чувствува материјал, безбедно и издржливи. 24 ДЕНА ОДБРОЈУВАЊЕ - може да се стави бонбони, чоколади или во одбројување џеб секој ден да одбројување Божиќ.Што е забавен начин да се добие вашите деца возбуден што тие бројте до повеќето очекуваното време од годината.Виси Чувствува Снешко Одбројување Календар, Божиќ Адвент Календар 3d Чувствува Виси Адвент Календар за Обновливи Божиќ Украси за Божиќни Украс Одбројување до Божиќ Календар за Деца, старец Спецификација : Материјал : Felt Quantity : 1 Pc Mold Боја : Стариот Man Size : 70 x 33cm/27.55 x 12.99 инчен(Приближно)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1 Pc* Календар.

Карактеристики на стоката

Material:
Felt
Quantity:
1Pc
Mold Color:
Old Man
Size:
70 x 33cm/27.55 x 12.99inch(Approx)
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Package Including :
1Pc* Calendar :

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 6336.00 13043.52