• Неодамнешно
Електрични Сол и црн Пипер Мелница Сет, Прилагодливи Coarseness Гравитацијата Управува со LED Светло, на Една Рака Операција Автоматско Зачини Shaker (Сребро)

Електрични Сол и црн Пипер Мелница Сет, Прилагодливи Coarseness Гравитацијата Управува со LED Светло, на Една

Buyers rating:
DEN 1007.76

Количина на стоки

Лесен за употреба со гравитацијата уреди со покажувач на дизајнот, една рака управувана, зачини ќе излезе автоматски, истури еднакво на храна.Во споредба со рачна леќата брусилки, на мелница за бибер спречува на зглобот болка и чува вашите раце се чисти.Прилагодливи мелење coarseness,сол и црн пипер мелници има ротари копчето на врвот ротираат во насока на стрелките на часовникот фини честички и ротираат спротивно од стрелките на часовникот за мелење во крупни честички.Лесно и смешно.На рационализација на стилот на оваа мелница за бибер се вклопува секаде.Тоа може да биде дадена како подарок за вашето семејство или пријатели.Тоа е исто така добра опција да се земе на пикник.Батеријата напојува (батерија, не се вклучени), обезбедување на силна моќ за мелење, заштеда на време и енергија кога мелење со рака.Само флип нежно, сол мелница ќе работи автоматски.Лесно да се чисти.Вие само треба да се избрише надолу мелница механизам на електронски пипер мелница.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние обезбедуваме совршен по-продажбата на услугата се додека не се задоволни.Лесно да се чисти.Вие само треба да се избрише надолу мелница механизам на електронски пипер мелница.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние обезбедуваме совршен по-продажбата на услугата се додека не се задоволни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу

DEN 247.20
Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44