• Неодамнешно
Интра-Оралната Огледало-5pcs Стоматолошки Ортодонтски Интраорална Фотографски 2-двострано Рефлектор Огледало за Клиниката Стоматолог

Интра-Оралната Огледало-5pcs Стоматолошки Ортодонтски Интраорална Фотографски 2-двострано Рефлектор Огледало

Buyers rating:
DEN 477.84

Количина на стоки

Пет типови на огледало за различни заби употреба.Точно боја застапеност.Обложен со никел хром за подобро размислување.Огледала се полира, заоблени рабови за пациентот удобност.Компатибилен со ладна стерилизација и автоклав техники.Двострано рефлектор, мала тежина.Спецификација : Материјал : Стакло Големина : Прикажува Како Слики Тежина : 327g Тип : Ортодонтски Рефлектор Огледало Пакет Листата : 5 * Парчиња на Огледала.

Карактеристики на стоката

  :

Купувачи како што сакаат

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76
Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80
Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу

DEN 247.20