• Неодамнешно
Decoendiy 24 Ролни Сјајот Washi Ленти, Виножито Бонбони Боја Сјајна Солидна Маскирање Лента Поставете Декоративни Хартиена Трака за DIY Scrapbooking, Занаети, Подароци Виткањето

Decoendiy 24 Ролни Сјајот Washi Ленти, Виножито Бонбони Боја Сјајна Солидна Маскирање Лента Поставете Декоративни

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Она што се Вклучени : Дојде со 24 ролни сјајот washi лента во вкупно, се сретнат разни украсни потреби.Големина на Washi Лента : големината на секој washi ленти е 15mm Ширина x 3м Должина, атрактивен дизајн со убава и брилијантен виножито бои.Висок Квалитет Washi Лента : Овие маскирање лента се направени од високо-квалитет washi хартија, печатени јасно, трајни, не е лесно да исчезнат, удобно на допир, лесно да се држи и да се отстрани без никакви остатоци.Широка Примена : Прилично washi ленти може да се користат за декорација нешто што сакате, како што се картичка, подарок кутија, scrapbooks, куршум весник, мобилен телефон случаи, фото рамки, итн.Сладок Подарок Избор : Овие washi лента поставена се погодни за што служи како исклучителен подарок за вашите семејства и пријатели, нашите сјајот washi ленти ќе ви помогне да се создаде уникатен спомени.Сјајот Дизајн : Овие washi ленти се одликуваат со сјајот, идеален за одмор декорација, можете да ги користите за декорација на карти, подарок торба, занаети и така натаму.Карактеристики : Материјал : хартија Боја : како на сликата прикажани Големина : 1.5 х 3м Пакетот вклучува : 12 ролни washi ленти Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни прикази.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали

Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете

DEN 227.76
Дишете Сега - Полно Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дишете Сега - Полно Шише

Сите природни, хемискобесплатно синус олеснување додаток кој ви овозможува да дише кога сте страдаат о

DEN 599.76
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Боја : Розова.Број на модел : AOY602 Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристраснос

DEN 287.76