• Неодамнешно
Појадок се Служи во текот на целиот Ден (24 X 36) Винил Decal Само (Пакување од 2) |Знакот|Етикетата|Постер

Појадок се Служи во текот на целиот Ден (24 X 36) Винил Decal Само (Пакување од 2) |Знакот|Етикетата|Постер

Buyers rating:
DEN 1198.80

Количина на стоки

Ние го користи ултра издржливи, индустрија најдобри, бледнеат доказ латекс мастила за отпорен на гребење заврши, која ќе трае со години.Ние се грижиме длабоко за одржување на нашите вработени и клиенти на безбедни и здрави.ПРОИЗВОДСТВО/на ПРЕВОЗОТ : Нашата 24" x 36" Тргни-n-Стап Decal производство е НАВИСТИНА БРЗО!Откако вашата нарачка е купена и/или дизајн одобрени, ние произведуваме и брод во рок од 5 работни дена!Нашите нормални бизнис часа се Mon–Fri, 9 часот-5 попладне EST, со исклучок на празници.Тие се исто така големи кога се применува на ѕидови, прозорци или врати.Ние го користи ултра издржливи, индустрија најдобри, бледнеат доказ латекс мастила за отпорен на гребење заврши, која ќе трае со години.Печати област димензии се 24" широк од 36" високи.Овие вклучуваат социјално дистанцирање и чести санација на сите области и високо-допир површини.Висок квалитет на печатење создава жив, око фаќање боја која е сигурен да го привлече вниманието на минувачите.ПРОИЗВОДОТ се КОРИСТИ : Нашата 24" x 36" Тргни-n-Стап Decals се совршени за бизнис или за лична употреба.На графика се сите дигитално печатени на УВ и отпорен на вода, тешки-должност винил.Ние сме во моментов работат под нормални производство и испорака распоред.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Пакет од два (2) 24" широк од 36" високи Кора-n-Стап Decals.На Кора-n-Стап Графички Decals се совршени за оние кои не е потребна А-Рамка стојат, или за оние кои веќе имаат Стандард На-Рамката стои и само треба екстра Decals за тоа.На Кора и се Држи аспект на овие графика направи тоа лесно да се применат на било која површина ќе им треба за.Можете исто така да се задржи на хартија поддршка на нив и се откажам од нив, како што би постер.На графика се сите дигитално печатени на УВ и отпорен на вода, тешки-должност винил.Овој објект доаѓа како 2 пакет.Ние сме одлучно практикување мерки за безбедност во нашите простории за да се обезбеди дека секој вработен е безбедно и заштитени.ТАМПА ПЕЧАТЕЊЕ Е ОТВОРЕН ЗА БИЗНИС.ПРОИЗВОДСТВО/на ПРЕВОЗОТ : Нашата 24" x 36" Тргни-n-Стап Decal производство е НАВИСТИНА БРЗО!Откако вашата нарачка е купена и/или дизајн одобрени, ние произведуваме и брод во рок од 5 работни дена!Нашите нормални бизнис часа се Mon–Fri, 9 часот-5 попладне EST, со исклучок на празници.Ние го користи ултра издржливи, индустрија најдобри, бледнеат доказ латекс мастила за отпорен на гребење заврши, која ќе трае со години.Можете исто така да се задржи на хартија поддршка на нив и се откажам од нив, како што би постер.На Кора и се Држи аспект на овие графика направи тоа лесно да се применат на било која површина ќе им треба за.НА ГРАФИКА и ДИЗАЈН : графика сите дигитално печатени на УВ и отпорен на вода, тешки-должност винил.Тие може да се користи со постоечкиот Стандард На Рамка стои дека бараат графички decals кои важат, или се држи, да ја издржи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52