• Неодамнешно
Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени Accessorie Текстилни Webbing 10meters/број - (Боја: Розова)

Dalab 10мм Полиестер Сатен Пристрасност Цевки со Кабелот Пристрасност Обврзувачки Лента за Шиење DIY рачно изработени

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Боја : Розова.Број на модел : AOY602. Тип на производ : Други.Име на производ : Полиестер Corded Цевки Пристрасност Лента Големина : 10 мм Боја : БЕЛА Спецификации : 10 метри една многу Објект специфики : број на Модел : AOY602 Product тип : Други.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодон

DEN 331.44