• Неодамнешно
Xolyete Легура Спасување Возилото Модел за Симулација на Патот Wrecker Играчка Приколка Flatbed Транспорт Камион Играчка Звучни и Светлосни се Повлече Назад Инженеринг Вози

Xolyete Легура Спасување Возилото Модел за Симулација на Патот Wrecker Играчка Приколка Flatbed Транспорт Камион

Buyers rating:
DEN 321.60

Количина на стоки

1. Материјал : Направен од високо-квалитетни алуминиумски и пластични материјали.Овој автомобил е многу здрав.Автомобил големината на телото : 15.5*6*5 cm. 2. Функција : симулациски модел.Легура фронт.силен и здрав.Симулира звук и светло функција.Вратата може да се отвори.На задните тркала има повлече назад функција.Предниот дел на автомобилот може да се превртува.Ротирање на рачка за контрола на должината на јажето.На кука може да се укине еден мал легура автомобил.Тркалата исто така, може да се води и назад. 3. Уникатен дизајн : играчка автомобил може да се одржи на рамен пат на земјата.Тоа е стисливост и отпорност на триење.Тоа, исто така, има гуми и алуминиумски автомобил тело. 4. Децата може да се користи или како средство за учење е да им помогнат на децата да се разбере структурата на возилото.Ова е за подароци, едукативни играчки, роднини, пријатели и деца. 5. Грижете се-слободен набавка : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.На играчка автомобил може да се патува назад и назад.Играчки, исто така може да се користи за собирање/декорација/подарок.Тоа, исто така, има гуми и алуминиумски легури школка.Тоа е стисливост и отпорност на триење.Копчето управувачот може да се тркалаат напред и назад.Производ материјал : алуминиумски + ABSColor : црвено + black Product големина на : 15.5*6*5 cm Weight : 0.7 kg Recommended возраст над 3 години old Packing листа : 1×играчка car After-продажбата на услугата : Доколку имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.белешки : 1. Ве молиме да се држат подалеку од деца под 3 години.Се избегнат повреди.2. Ако е потребно, нежно избришете ја површината дамки со сува крпа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Twistix Стоматолошко Лекување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Twistix Стоматолошко Лекување

Ги Отстранува Плак И Забен Камен Израстоци Преку Механичка Акција.Нане, Магдонос И Хлорофил Freshen Здив За

DEN 198.72
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 2116.80
Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали

Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете

DEN 227.76
Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн

DEN 275.76
Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу

DEN 247.20
Дишете Сега - Полно Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дишете Сега - Полно Шише

Сите природни, хемискобесплатно синус олеснување додаток кој ви овозможува да дише кога сте страдаат о

DEN 599.76