• Неодамнешно
Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални Додатоци

Стоматолошки Ортодонтски Мувла-Стоматолошки Ортодонтски Мувла Ортодонтски Вбризгување На Мувла Мини Дентални

Buyers rating:
DEN 331.44

Количина на стоки

Додатоци ќе биде спроведен до заби (мувла може да се употребуваат) , трајни.Збир на стоматолошки ортодонтски комплет, лесен и удобен за работа.Квалитетот пластичен материјал производство се обезбеди максимална издржливост.Се применуваат за : стоматолошка лабораторија, стоматолошки болница, ортодонтски и така натаму.Доаѓаат со пластична кутија за складирање, погодно за чување и лесно да се носат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Стоматолошки Ортодонтски Мувла Материјал : Пластични Погоден : за стоматолошка лабораторија, стоматолошки болница, ортодонтски Операција Постапка : Чекор 1 Select еден од шест мувла, планината да се справи со лактот, а потоа да се пополни светлина лекување resin Step 2 Place смола-исполнет рачка на забите површина од лепило додатоци што ви треба, со светлината лекување, 10-15 секунди подоцна, се повлече на мувла и да се справи.Пакет Листа : 1 x Справи со Возачот 1 x Јазична Копчето за Вбризгување на Mould1 x Залак Турбо Инјектирање Mould1 x Јазик Tamer Инјектирање Mould1 x Мини Цевка за Вбризгување на Mould1 x Заградата Инјектирање Mould1 x Јазична Жица Bondable Инјектирање Mould1 x Складирање Кутија .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали

Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете

DEN 227.76