• Неодамнешно
DAOKI Дигитален FM Предавателот Модул DSP PLL 76.0-108.0 MHz Безжичен Микрофон, Стерео LCD Дисплеј Фрекфентна Модулација Одбор со 3.5 мм Аудио Џек Кабел за Микро USB Кабел, 5 Дел Теле?

DAOKI Дигитален FM Предавателот Модул DSP PLL 76.0-108.0 MHz Безжичен Микрофон, Стерео LCD Дисплеј Фрекфентна

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

✅Работен Напон : DC3 V-5 V; Работат на струјата : 35m A; Излезна Моќ : 100m W. ✅Изградена-во 30-ниво дигитални јачина на звук прилагодување, лесно може да заврши со копче операција.Сино осветлување LCD дисплеј, исто така, обезбедува појасна визуелно искуство во текот на ноќта или во темен. ✅Овој дигитален FM предавателот поддржува линија/USB/микрофон аудио канал на текст, неговата пренесува фреквенциски спектар е 76.0~108.0 MHz и фреквенцијата одговор опсег е од 50 Hz до 18 KHz; прилагодување на Фреквенција повлекува е 0,1 MHz/ време кога кратко притиснете го копчето и 1.0 MHz/ време за долго притиснете. ✅Широко се користи за безжични FM аудио, USB PC аудио емитување, мајката; Забелешка : Ако влезниот напон надминува 5 V или позитивни и негативни полови на снабдувањето со електрична енергија се поврзани reversely, тоа може да предизвика трајно да ги уништи на модулот. ✅Пакет Содржина : 1 x DSP PLL 76.0-108.0 MHz Дигитален FM Предавателот Модул, 1 х 3.5 мм Аудио Џек-Кабел 1 x Микро USB Кабел, 1 x 5 Дел Телескопски Антена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дишете Сега - Полно Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дишете Сега - Полно Шише

Сите природни, хемискобесплатно синус олеснување додаток кој ви овозможува да дише кога сте страдаат о

DEN 599.76
Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн

DEN 275.76