• Неодамнешно
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол Нерѓосувачки Челик Потпирач За Коса За Сечење Стол

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Фризерски Стол Коса Салон Посебни Берберот Стол

Buyers rating:
DEN 2116.80

Количина на стоки

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот и ги опфаќа СТП кожа.Тоа може да се потпре на задната страна на фризерски стол.Место нозете на вашиот подложка за нозе за да добиете повеќе удобно на телото. [Флексибилно прилагодување] : За фризерски стол е опремен со висока јачина хидраулична пумпа, и воздухот во хидраулична пумпа може да биде укинат од страна нежно се повлекува на лифт род.Ако ви треба за да се намали висината на салонот стол, притиснете ја до крај. [Голем капацитет] - Овој фризерски стол е здрав и здрав, и седиште може да се ротира за вашата работа.Гостите кои може да се оди на висока возрасните можат да седат таму. ◆ Лесно да се исчисти, не се грижите за косата паѓа на мртов агол.комплетно водоотпорен, нема потреба да се грижите за течни spillage време фризура. ◆ 100% Обезбедување на Квалитет : ве молиме да бидат сигурни да се купи!Имаме одличен услуги на клиентите тим.Ако имате било какви прашања во врска со производот, или ако постојат било какви проблеми откако производот ќе пристигне, ве молиме испратете ни e-mail, и било какви прашања ќе се одговори во рок од 12 часа. √ ★●★ Ве молиме изберете да веруваат во нас!Вие никогаш нема да бидете разочарани! ★●★ √ √ Модерен аранжман и уникатен дизајн се направи салон повеќе карактеристична.Овој стол е погодна за фризури и тетоважи на мажите и жените.Тоа е, исто така, за бричење.√ Берберот Столици дизајниран со едноставни линии и луксузен изглед, нашиот модерен стил стол дефинитивно ќе привлечат големи групи на клиенти за вашиот бербер.Име : Берберот Chair Features : - 360 Степени Ротирачки Берберот Стол - Висок Квалитет Челична Рамка - Висока Густина Пена Душеци, Удобни Седишта.- Хидраулична Пумпа, Лесно да се Укине - Инсталација на electroplated диск / прекумерна тежина нерѓосувачки Диск / прекумерна тежина Нерѓосувачки - Electroplated Челик Footstool Обезбедува Дополнителни Comfort Specifications : Материјал : Висока Густина СУНЃЕР, СТП LEATHERDimensions : како што е прикажано во figure Packaging информации : 1 x Берберот Стол√ ★ Ние нудиме на нашите клиенти со целосна гаранција за квалитет. ★ √ ★ Ако имате било производ проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот без да се грижиш за вашата нарачка, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве молиме остатокот увери!★ Па ве молиме да бидат сигурни дека за купување на нашите производи.Ние ќе го направи тоа со срцето!★ Додадете "Количка" Сега!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дишете Сега - Полно Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дишете Сега - Полно Шише

Сите природни, хемискобесплатно синус олеснување додаток кој ви овозможува да дише кога сте страдаат о

DEN 599.76
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се поде

DEN 258.96
Twistix Стоматолошко Лекување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Twistix Стоматолошко Лекување

Ги Отстранува Плак И Забен Камен Израстоци Преку Механичка Акција.Нане, Магдонос И Хлорофил Freshen Здив За

DEN 198.72
Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет

Заврши Вежба со Тип Совет Почиста Сет (1 еа дури и големини 52 преку 74).Предлози за употреба за : шофершајбн

DEN 189.36