• Неодамнешно
Jeanoko Возење Појас, Пренос Појас Издолжување Електричен Скутер Пренос Појас Супериорен Отпорност на Абење за Електричен Велосипед за Електричен Скутер

Jeanoko Возење Појас, Пренос Појас Издолжување Електричен Скутер Пренос Појас Супериорен Отпорност на Абење

Buyers rating:
DEN 1063.20

Количина на стоки

Има добри маснотии отпорност, отпорност на топлина и стареењето на отпор.Висока кршење сила, добра свиткување отпор и ниска издолжување.Супериорен отпорност на абење, ниско ниво на триење, значително подобрување на работниот век на ремени и pulleys.Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Функција : 1. Има добри маснотии отпорност, отпорност на топлина и стареењето на отпор.2. Висока кршење сила, добра свиткување отпор и ниска издолжување.3. Супериорен отпорност на абење, ниско ниво на триење, значително подобрување на работниот век на ремени и pulleys.4. Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување возење појас.5. Прекрасен додаток за електричен велосипед, електричен скутер.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Пренос Belt Material : rubber Color : Како слика shown Girth : Прибл. 560mm/22in Space ширина : Прибл. 5mm/0.2 in Width : Прибл. 15mm/0.6 in Weight : Прибл. 41g Пакет Листа : 1 x Transmission Појас.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% brand new
Item type:
 Transmission Belt
Material:
rubber
Color:
As picture shown
Girth:
Approx. 560mm/22in
Space width:
Approx. 5mm/0.2in
Width:
Approx. 15mm/0.6in
Weight:
Approx. 41g 
Package List:
1 xTransmission Belt :

Купувачи како што сакаат

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу

DEN 247.20
Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали

Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете

DEN 227.76
Дишете Сега - Полно Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дишете Сега - Полно Шише

Сите природни, хемискобесплатно синус олеснување додаток кој ви овозможува да дише кога сте страдаат о

DEN 599.76
Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет

Заврши Вежба со Тип Совет Почиста Сет (1 еа дури и големини 52 преку 74).Предлози за употреба за : шофершајбн

DEN 189.36
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн

DEN 275.76