• Неодамнешно
gaoweipeng е Радио за Автомобил Стерео Андроид 10.0 за Aveo 2011-2013 Главата Единица GPS Навигација Мултимедијален Плеер Седна nav со Екран на Допир 4G+WiFi/SWC/Carplay/Bluetooth/DSP/FM,8 Основни 4G

gaoweipeng е Радио за Автомобил Стерео Андроид 10.0 за Aveo 2011-2013 Главата Единица GPS Навигација Мултимедијален

Buyers rating:
DEN 12717.12

Количина на стоки

ПОГОДЕН МОДЕЛ : Овој стерео аудио специјално компатибилен со Aveo 2011 2012 2013. Ве молиме споредете ги димензиите, обликот на нашата единица со централната конзола на вашиот автомобил пред купување(или да ми кажете на вашиот автомобил, година модел или ме испрати табла слика).Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците. 4 G WIFI МРЕЖА : Стерео во Автомобил Главата Единица Седна Nav има вграден WIFI мрежа и поддржува најновите 4 G модул.Ова го прави лесно за вас да пристапите на Интернет и да слушате музика онлајн, гледајте online видео, гледајте online игри, направи email за коментарите, итн. 3 D GPS НАВИГАЦИЈА : Со 3 D мапи (i NAND мапи) најдобро може да се стигне до посакуваната дестинација во секунди.Сите навигација информации се достапни, e.г.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на екранот, 3 D street view, дестинација за пребарување, итн.СТЕРЕО во АВТОМОБИЛ СО BLUETOOTH : Build-во Bluetooth со A2 DP/Телефон книга на овој автомобил mp5 мултимедијален плеер, поддршка hands-free bluetooth повик, bluetooth музика игра, возење повеќе удобно и безбедно.Можете да се поврзете на Wi Fi да се види на интернет видео, како и користење на интернет мапата.ОГЛЕДАЛО ЛИНК : машината поддржува конекција за Android и i OS уредите.Можете да ги синхронизирате звукот и сликата на екранот на телефонот за да го единица без трансфер на податоци, и гледање на вашиот телефон, мини видеа на Андроид стерео во автомобил.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дишете Сега - Полно Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дишете Сега - Полно Шише

Сите природни, хемискобесплатно синус олеснување додаток кој ви овозможува да дише кога сте страдаат о

DEN 599.76
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали

Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете

DEN 227.76
Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет

Заврши Вежба со Тип Совет Почиста Сет (1 еа дури и големини 52 преку 74).Предлози за употреба за : шофершајбн

DEN 189.36
Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети

Споредете да Allegra Алергија активна состојка.Fexofenadine hcl 180 mg #1 allergist препорачува активна состојка.Внатрешн

DEN 954.96
Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 2363.52
Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн

DEN 275.76
Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52