• Неодамнешно
Животно Северен Елен Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски & Дома,Круг Mouse Pad 7.9x7.9 во

Животно Северен Елен Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Животно Северен Елен Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Животно Северен Елен Круг Mouse Pad Е Внимателно Да Се Отпечатат Со Брилијантен Боја, Не Исчезнат, Без Брчки.Совршена Големина За Работа И За Игра. Дебелина 3мм Да се Прилагоди на Сите Површини.Круг Mouse Pad 7.9x7.9 Инчи.Издржливи Stitched Рабовите : Animal Северен Елен Круг Mouse Pad Има Деликатна Рабовите, Со Што Може Да Се Спречи Носат.Обезбеди Продолжена Употреба, Без Деформација И Degumming.Ултра-Мазна Површина : Текстура Е Погуста Со 230°f И Висок Притисок Третман.Глувчето За Да Може Брзо Да Се Пресели И Точно Поставен На Масна Површината.Тоа Е Оптимизиран За Брзо Движење, Додека Одржување На Одлична Брзина И Контрола.Не Се Лизга Гумени База : Густа Засенчување И Против Пролизгување Природна Гума База Може Цврсто Контрола На Десктоп.Премиум Мек Материјал За Вашата Удобност И Глувчето За Контрола.Перат Дизајн И Згаснат Се Спречи : Ова Глувчето Мат Е Направен Од Која Има Голема Заклучување-Ефект На Боја.Течни Дамките Може Да Се Исчистат Со Вода За Континуирана Употреба.И Тоа Нема Да Избледи Со Повтори Чистење.Milleres Персоналните Круг Mouse Pad - Најдобра Вредност На Животните Северен Елен Круг Подлоги За Глувче Со Висок Квалитет.Milleres Само Се Фокусира На Висок Квалитет Предмети.Овој Висок Квалитет На Персоналните Сопствени Подлошки Собата Е Добар Придружник За Било Кој Тип На Компјутер, И Може Да Се Користи За Никого, Насекаде И Во Секое Време.Зошто Да Изберат Нас : Да Не Се Лизга Природна Гума База - Густа Не Се Лизга Гумени База Обезбедува Тешки Зафат Спречување На Лизгање Или Движење На Подлошки, Достапна За Секој Стан, Тешко, Tabletop Површината.Перат Дизајн - Површината Е Направен Перат Дизајн, Лесно Да се Избрише Чисти, Има Голема Заклучување-Ефект на Боја, И не ќе€т Исчезнат Со Повторени за Чистење, Дури и Течни Дамките Може да Се Исчистат Со Вода За Континуирана Употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет

Заврши Вежба со Тип Совет Почиста Сет (1 еа дури и големини 52 преку 74).Предлози за употреба за : шофершајбн

DEN 189.36
Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52
Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн

DEN 275.76