• Неодамнешно
Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот за Панталони Шамија 6PCS

Панталоните Закачалки Фенси Панталоните Закачалка 4 Ниво Не се Лизга Сомот Панталони Рек Плакарот Организаторот

Buyers rating:
DEN 247.20

Количина на стоки

Карактеристики : цврсти и издржливи панталони закачалката е лесен и може да издржи до 11 килограми, многу погодна за бесење тешка облека, како капути и панталони.Простор за заштеда : Со силна товарот капацитет, 4-слој панталони решетката може да се откажам барем повеќе пара фармерки, шалови или други облека.Nonslip Кадифе : Нашата сомот панталони, облека закачалки е погодна за бесење шпагети рака блузи, свилен кошули или скапи костуми, спречување на тоа лизгачки од закачалката и одржување на вашата облека во потрага приштина.Пакет Содржина : 6-парче црн сомот панталоните hanger се исти со сјајна куки за да се направи вашата гардероба изгледа одлично.Широко се Користи : Кадифе Закачалки се лесни и трајни производи за долг животен век, совршен за панталони, фармерки, панталони, здолништа, марами, врски, крпи.Опис Панталоните закачалка може да се сместат панталони од која било големина до најголема мера, водење на вашата гардероба, со цел секогаш.На закачалка има мазна и заоблени работ да се спречи облека од брчки, погоден за бесење панталони, фармерки, шамија, панталоните, вратоврска, крпа и облека.Карактеристики Панталоните закачалка -Боја : Црна. -Материјал : ABS, кадифе. Големина на : 45x42 cm/17.72x16.54 инч.Забелешка : Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување.Пакет Вклучувајќи 6 * Панталоните Закачалки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се поде

DEN 258.96
Twistix Стоматолошко Лекување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Twistix Стоматолошко Лекување

Ги Отстранува Плак И Забен Камен Израстоци Преку Механичка Акција.Нане, Магдонос И Хлорофил Freshen Здив За

DEN 198.72
Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет

Заврши Вежба со Тип Совет Почиста Сет (1 еа дури и големини 52 преку 74).Предлози за употреба за : шофершајбн

DEN 189.36
Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн

DEN 275.76