• Неодамнешно
Пети Ноктите Clipper за Ingrown или Дебели Ноктите, Paronychia Помине Clippers, Мултифункционални Помине Clippers Виткање Olecranon Лак Ingrown Клешти за Paronychia(Мат црвена)

Пети Ноктите Clipper за Ingrown или Дебели Ноктите, Paronychia Помине Clippers, Мултифункционални Помине Clippers

Buyers rating:
DEN 266.16

Количина на стоки

Пети Ноктите Clipper за Ingrown или Дебели Ноктите : Функционална Интеграција, нокти датотека, ноктите ритам менгеме, се избричат помине алатка, количка за складирање.Ноктот clippers за дебели ноктите ви помогне токму намалување на дебел ноктите или ingrown ноктите.Идеален Присутни : Остар вилици лесно може да навлезат во ноктите кои растат во тело, лесно да се реши и да се подобри симптомите на оток и воспаление на ноктите ритам.На пети ноктите clipper за ingrown или дебели ноктите ќе направи идеална моментов (фестивал, годишнина, роденден, брак), за семејството и пријателите.Примена : Погоден за домашна употреба, ноктите салон, итн.Оваа силна пети ноктите clippers се особено погодни за возрасни, и на мажите и на постарите.Остри ноктот trimmers секогаш ажурирајте го вашиот дебел кршливи нокти.Нерѓосувачки челик ножот е остар и издржливи за да се намали било тешко помине без рѓа, дупка, ги кородираат.Удобен за Носење : Виткање дизајн, лесен за носење, чување слободно, половина од големината на телефонот не заземаат простор.Долготрајната употреба може уште да се одржи оригиналниот флексибилност.Paronychia Помине Clippers : Избраниот 420 нерѓосувачки челик со висока цврстина, неуморни нож, нема chipping.На педикир препорачува ноктот nipper е дизајниран за лесно клип ноктите на сите големини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н�

DEN 1754.40
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По�

DEN 6276.48
Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50

Пакет Количина : 50, Материјал : 316 од не 'рѓосувачки челик, од Типот : Надворешни Заб, Тип А Заклучување за М

DEN 216.00