• Неодамнешно
ДЕ · MARKT 1 Ролни Washi Лента за Бронзирање Washi Лента Должина од 10m Washi Маскирање Декоративни Ленти за DIY Занаети Оркестарот Planners

ДЕ · MARKT 1 Ролни Washi Лента за Бронзирање Washi Лента Должина од 10m Washi Маскирање Декоративни Ленти за

Buyers rating:
DEN 1418.40

Количина на стоки

Материјал : декоративна лента е направен од висок квалитет на Хартија, Декоративни маскирање лента може да се користи за scrapbooking и канцелариски материјал.Димензии : Ширина 1.5 cm* Должина од 10m,Лесно да се солза во право големина!.Површината е мека, на хартија лесно можат да бидат фиксни, бојата е долга-трајни, тоа може да биде лесно да се раскинат или да се намали, има идеални лепливоста, е безбеден за употреба, не ја напушти непотребни остатоци, и е лесен за употреба!.Мулти-цел декоративна лента : Washi лента може да се користи за да ги красат вашата поезија, прирачници, дневници, scrapbooks, карти, подарок пакување и разни други занаетчиски предмети.Одличен подарок : совршен одмор подарок за семејството, пријатели и колеги. ✿Пакет се вклучуваат : 1 Ролни Washi Лента✿Спецификација : Материјал : Paper Size : Ширина 1.5 cm* Должина од 10m✿Функција : Има исклучителна модели на секој декоративни појас, кој е најдобриот избор за пакување на подарок кутии.Тоа може да биде лесно да се намали без никакви алатки и е лесен за користење.Тоа е безбедно за употреба и нема да ја напушти непотребни остатоци на предмети.Широк спектар на употреба : може да се користи за декорација на вашиот дневник, прирачник, подарок хартија за завиткување, канцелариски материјал, итн.Тоа е, исто така, е исклучителна дарба за семејството и пријателите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52
Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 2363.52
Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети

Споредете да Allegra Алергија активна состојка.Fexofenadine hcl 180 mg #1 allergist препорачува активна состојка.Внатрешн

DEN 954.96
Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се поде

DEN 258.96
Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Хидраулични Берберот Стол Салон Коса Продавница Опрема, Бербер Стол Коса Салон Посебни Чешлање Стол Фризерски

[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот

DEN 1271.76