• Неодамнешно
NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот Зголемена Виткање за Филмот Игра

NNXC Влече Тип на Мобилен Телефон Екран Засилувач 3D Ефект Голем Екран со Маса Носителот на Телефонот на Екранот

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Направени на парична казна квалитет АБС материјал, практични, фирма и повеќе појасна екран. 12in големиот екран, ви дава убав видео гледа искуство.Голем екран, големина и дното издолжени застане за да се прилагоди на агол на гледање може да се ублажат око замор, анти-зрачење, заштита на вашите очи.Влечење тип дизајн е лесен и удобен за вас да се носат кога ќе излезе или на патување.Против пролизгување на силиконски guard одбор е стабилен и здрав да се користи како заградата да го држете вашиот телефон цврсто.Овој телефон екран засилувач е лесен за употреба, сите што треба да направите е да се стави вашиот телефон на тоа, со око за заштита функција, не само на екранот засилувач, но, исто така, стилски телефон држачот.Карактеристики : Направен од парична казна квалитет АБС материјал, практични, фирма и повеќе појасна екран. 12in големиот екран, ви дава убав видео гледа искуство.Голем екран, големина и дното издолжени застане за да се прилагоди на агол на гледање може да се ублажат око замор, анти-зрачење, заштита на вашите очи.Влечење тип дизајн е лесен и удобен за вас да се носат кога ќе излезе или на патување.Против пролизгување на силиконски guard одбор е стабилен и здрав да се користи како заградата да го држете вашиот телефон цврсто.Лесно и практично да ги користат и да работат, можете да го промените аголот, како сакате.Погоден за гледање ТВ, видео, филм, да играат игри и така натаму.Спецификации : Боја : бела, црна, црвена (изборен) Материјал : ABS Засилувач големина на екран : 12in Објект големина : 260 * 174 * 9mm / 10.2 * 6.9 * 0.4 во Објектот тежина : 350g / 12.3 унца Пакет големина : 265 * 177 * 15mm / 10.4 * 7.0 * 0.6 во Пакет тежина : 400g / 0.9 lb Package листа : 1 * Телефон Екран Засилувач.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се поде

DEN 258.96
Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 2363.52
Twistix Стоматолошко Лекување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Twistix Стоматолошко Лекување

Ги Отстранува Плак И Забен Камен Израстоци Преку Механичка Акција.Нане, Магдонос И Хлорофил Freshen Здив За

DEN 198.72
Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет

Заврши Вежба со Тип Совет Почиста Сет (1 еа дури и големини 52 преку 74).Предлози за употреба за : шофершајбн

DEN 189.36