• Неодамнешно
EuisdanAA 10 Компјутери Топла Топи Лепак Стапови 11mm Дијаметар 190mm Долго(10 barras де pegamento termofusible де 11 mm де diámetro 190 mm largo de

EuisdanAA 10 Компјутери Топла Топи Лепак Стапови 11mm Дијаметар 190mm Долго(10 barras де pegamento termofusible

Buyers rating:
DEN 274.80

Количина на стоки

Име На Производ : Топла Топи Лепак Стапови;Материјал : Лепак.Омекнување Точка : 85 C;Големина : 190 x 11mm / 7.5" x 0.4"(L*D).Боја : Бела.Тежина : 167g(Peso : 167g.Пакет Содржина : 10 x Топла Топи Лепак Стапови(Contenido del paquete : 10 barras де pegamento termofusible.Euisdan AA 10 Компјутери Топла Топи Лепак Стапови 11mm Дијаметар 190mm Long Widely користи во висока температура мини лепак пиштол(тука не е вклучен).Добро работи на повеќето porous и не-porous материјали.Одлично за речиси секој изработката на проектот, florists, тепих, ткаенина прилог, пакет запечатување и повеќе.Тоа карактеристики не-токсични.Повеќето широко се користи топла-појас лепила во светот на висока вискозност и капе-сувост.Опис на Spanish10 barras де pegamento termofusible де 11 mm де diámetro 190 mm де largo Nombre del producto : barras де pegamento termofusible; Материјал : pegamento Punto де ablandamiento : aproximadamente 85 C; Tamaño : 190 x 11 mm / 7.5 / x 0.4" (L * D)Боја blanco Peso : 167g Contenido del paquete : 10 barras де pegamento termofusible.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52
Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80