• Неодамнешно
Генератор Адаптер, 20 Amp Т-Сечилото Plug на Т-Слот Моќ Индикатор Светлото 12/3 STOW Масло, Вода & Времето Отпорни, Пламен Retardant, Жолта DCOC-0137-DC

Генератор Адаптер, 20 Amp Т-Сечилото Plug на Т-Слот Моќ Индикатор Светлото 12/3 STOW Масло, Вода & Времето Отпорни,

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

Работи одлично со генератори и работно место привремена моќ кутии.Т-Слот конектори работат одлично со стандардни 15amp или Т-сечилото 20amp моќ алатки и апарати.Масло, Вода, времето и отпорни на абразија, пламен retardant.ги исполнува упатствата за БЗР барањата за употреба на работни места.останува флексибилни во температури од -58°С до +221°F.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80
Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 2363.52