• Неодамнешно
Бебе Бесплатен Раб & Агол Штитници за Безбедност на Децата Биро Табела Агол Перница Заштитник на Мебел Камин Браник Лента за Бебиња Childproof,6.5 Фт,Кафе

Бебе Бесплатен Раб & Агол Штитници за Безбедност на Децата Биро Табела Агол Перница Заштитник на Мебел Камин

Buyers rating:
DEN 669.60

Количина на стоки

Вкупната должина 2м/6.65 фт,погоден за различни големини на мебел.Направени од мека, еколошки, огноотпорни и не-токсични материјали,влијание апсорбирање на гума пена е мека и издржливи.Екстра дебели премиум висока густина на работ guard за висока заштита.Помогне да се заштити вашето дете од остри рабови и агли дома.Лесен за употреба,отстранете лента backings и да се поттикнат перница длабоко и удобно во мебел работ,двострано лента може да биде цврсто да се почитуваат десктоп, го штити бебето од несреќа хит.Може да се користи во старечки домови, детски дневни центри, ресторани и повеќе.Погоден за дрво, bakelite, керамички плочки, мермер, стакло, метал агол, итн.Опис : се Направени од мека, еколошки, огноотпорни и не-токсични материјали.Помогне да се заштити вашето дете од остри рабови и агли на почетен Погоден за дрво, bakelite, керамички плочки, мермер, стакло, метал агол, итн Вкупна должина 2м, погоден за различни големини на мебел.Екстра дебели премиум висока густина на работ guard за висока заштита.Двострано лента може да биде цврсто да се почитуваат десктоп, го штити бебето од несреќа хит.Влијание апсорбирање на гума пена е мека и издржливи.Лесен за употреба, отстранете лента backings и да се поттикнат перница длабоко и удобно во мебел раб.Исто така, може да се користи во старечки домови, детски дневни центри, ресторани и повеќе.Спецификации : Материјали : acrylonitrile-butadiene гума Боја : жолта, црвена, зелена, црна, кафе, беж Димензии : ширина 23mm/0.90 во, дебелина 8мм/0.31 во, должина 2м/6.56 ft.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молам, разберете дека производите можеби малку различен од фотографии во боја. 2.Тоа може да има 2-3cm грешка,припаѓа на нормален феномен.Ви благодариме за вашиот вид разбирање!Пакет се вклучени : 1set x Бебе Бесплатен Раб & Агол Штитници за Безбедност на Децата Биро Табела Агол Перница Заштитник на Мебел Камин Браник Лента за Бебиња Childproof,6.5 Ft.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали

Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете

DEN 227.76
Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети

Споредете да Allegra Алергија активна состојка.Fexofenadine hcl 180 mg #1 allergist препорачува активна состојка.Внатрешн

DEN 954.96
Дишете Сега - Полно Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дишете Сега - Полно Шише

Сите природни, хемискобесплатно синус олеснување додаток кој ви овозможува да дише кога сте страдаат о

DEN 599.76
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20
Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80
Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52
Twistix Стоматолошко Лекување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Twistix Стоматолошко Лекување

Ги Отстранува Плак И Забен Камен Израстоци Преку Механичка Акција.Нане, Магдонос И Хлорофил Freshen Здив За

DEN 198.72