• Неодамнешно
NJHX RGB Gaming Mouse Pad, XL Големи Продолжен Мека Led Mouse Pad со 11 Осветлување Сцени,Допир Контрола Водоотпорен Крпа Површината Анти-Лизга Гумени База за Голем Компјутерска Таст?

NJHX RGB Gaming Mouse Pad, XL Големи Продолжен Мека Led Mouse Pad со 11 Осветлување Сцени,Допир Контрола Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

【Уникатни предности】:Оваа gaming mouse Pad има 11 осветлување режими. 7 статични светлосни режими и 4 dynamic mode ,наизменични Бран, наизменични флеш,светла исклучување, Заменик дишење.Моќ-исклучување мемориска функција се сеќава на последниот осветлување режим кој сте го одбрале.Супер сјај влакна Chroma ќе ви даде шарени игри setup што сакате.Тоа е најдобар избор за Esports аргументи. 【Големи димензии】:Мерење 800 x 300 mm/ 31.5×12 инчи, што е поширок и повисок од другите.На RGB mouse pad може совршено да се вклопи во вашиот тастатурата и глувчето на која било големина, и таму е исто така доволно простор за периферни уреди, како телефони, таблети и сл.Дебелината е 0. 16 инчи, дебелина доволно за поддршка на зглоб, која обезбедува вашиот зглоб удобност. 【Ултра Мазна Површина】: Микро-текстура крпа површината подобрува овој голем mouse pad е во играта одговор за да се осигура дека секој глувчето за движење translatessor движење, за екстремно прецизен глувчето за контрола и непречено движење.Што ќе ви овозможи да уживате во крајна прецизност во повеќето страсна игра. 【Анти-лизга гумени база】:Направени од висока еластичност природна текстура гумени долната страна останува стабилна, овој голем mouse pad за игри е не-токсични и нема опасни супстанции, се безбедни за употреба.Против пролизгување база gaming mouse Pad дека ќе се одморат цврсто на вашето биро, дури и за време на најинтензивна игри сесија.Издржливи плетенка кабел и го зајакнува работ и овозможува подолг живот.Лесно да се тркалаат на глувчето подлога без добивање wrinkless или набори. 【 Plug and play】: На gaming mouse pad се напојува преку USB и не бара возачот.Еден копче за контрола светлина режими на знаци,притиснете еднаш за да го смените Осветлување режим.10 милиони кликнете животен век овозможува тоа да трае најмалку 10 години на употреба.Ние обезбедуваме 30 ден парите назад, 24-месечно замена гаранција.За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ова платно mouse pad, исто така, има интегриран RGB осветлување.Plug and play, без возачот е потребно, со еден допир да се контролира 11 светлина режими.Супер свилен нано-текстура површина на молња-брзо глувчето се движи. 10,000+ професионалните гејмери го најдете enhanced нивните игри перформанси.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет

Заврши Вежба со Тип Совет Почиста Сет (1 еа дури и големини 52 преку 74).Предлози за употреба за : шофершајбн

DEN 189.36
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се поде

DEN 258.96
Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн

DEN 275.76
Дишете Сега - Полно Шише
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дишете Сега - Полно Шише

Сите природни, хемискобесплатно синус олеснување додаток кој ви овозможува да дише кога сте страдаат о

DEN 599.76
Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fujitsu FI-718PR Imprinter За fi-7140 fi-7160 PA03670-D201

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6336.00 13043.52
Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали

Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете

DEN 227.76
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20
Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 2363.52