• Неодамнешно
Tinbolunce Мемориска Пена, се Тркалаат Перница за Колено/Нога/Вратот - Полна Месечина да се Зајакнат/Круг Цилиндар Перница за Спиење на Страна или Назад - Отстранлив Ладе

Tinbolunce Мемориска Пена, се Тркалаат Перница за Колено/Нога/Вратот - Полна Месечина да се Зајакнат/Круг Цилиндар

Buyers rating:
DEN 585.36

Количина на стоки

☀ЦИЛИНДРИЧНИ СИЛУЕТА МЕМОРИСКА ПЕНА, ПЕРНИЦИ(ЕКОНОМСКИ И ТРАЈНИ)- ДОЛГ ЖИВОТЕН ВЕК НА 1825 ДЕНА.оваа инвестиција во вашето здравје ќе трае со години. ☀TINBOLUNCE МЕМОРИСКА ПЕНА ВРАТОТ СЕ ТРКАЛААТ ПЕРНИЦА ДА СЕ ЗАЈАКНАТ-ИСКУСТВО ВРАТОТ БОЛКА И ПОДОБАР СОН.Луксузна дизајнирани за оптимален грлото на поддршка и утеха за разлика од било која друга перница.Својата " единствена револуционерна Оригиналниот дизајн cradles главата додека се спие на грб или на страна, и зголемување на ресторативна РЕМ спиењето и намалување на вратот болка. ☀ Мемориска Пена перница цилиндрични дизајн во голема мера го поддржува грлото на кривата на вратот, што значи помалку болка во вратот и повеќе помош за вашиот вратот и мускулите. ☀ Круг на Грлото на Перница е ергономски дизајниран за да се обезбеди терапевтски спиење држење за намалување на главата, рамото, вратот и грбот, непријатност и да се промовира идеален ' рбетниот усогласување.назад перница погоден за спиење,кревет,кауч,канцеларија стол,автомобил,возење,долниот дел на грбот,регулируема облегалка.обезбедување на долгорочна поддршка. ☀Сомот фрли перница носи боја и удобноста на вашиот затворен простор за седење.Достапни во повеќе бои за да одговараат на различни стилови и оркестарот шема.Донесе топло и повикувајќи се чувствуваат на вашиот простор.Вратот се Тркалаат Перница Грлото на матката се Поткрепат со Сомот Покрие – Memory Пена Перници 6" x 18 "/6" x24"Бараат да се spruce до вашиот простор за живеење со еден допир на визуелна текстура?Само погледнете го ова за ;ова се зајакнат перница е направена од полиестер микро-сомот, кредитирање на ултра-поканува естетски на вашиот аранжман.Отстранлив капак е безбедно да железо, но треба да биде место чисти за издржување, тогаш лесно zips затворени во текот на polyfill insert (внеси).Она што се Вклучени?Вметнете/ Перница Pad Features Supportive и comfy Material е soft Cover Материјал : Velvet Fill Материјал : 100% Меморија Foam Insert се Вклучени : Yes Product Нега : Место чисти со благ детергент и се исуши; Собори Сува; Железо Безбедно : Yes Removable Cover Closure Тип : Патент.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет

Заврши Вежба со Тип Совет Почиста Сет (1 еа дури и големини 52 преку 74).Предлози за употреба за : шофершајбн

DEN 189.36
Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20