• Неодамнешно
Јасно Моќ 25 ft Тешки Продолжување Кабелот Екстремни Температура на Кабелот за Напојување TPE Гума 12/3 SJEOW со Запалени Заклучување Конектор, 3 Prong Основани Приклучок, Ма?

Јасно Моќ 25 ft Тешки Продолжување Кабелот Екстремни Температура на Кабелот за Напојување TPE Гума 12/3 SJEOW

Buyers rating:
DEN 887.76

Количина на стоки

Заклучување конектор спречува несакани прекинува и вграден индикатор светлото ви овозможува да знаете кабелот има моќ.TPE Гума жица е масло, вода, времето и отпорни на абразија & пламен retardant.Никел обложени месинг ножеви нема да ги кородираат што помага да се спречи искрење.Останува флексибилни во температури од -58°С до +221°F. Агенција тестира и да биде одобрен за употреба во USA & Canada.Ова Јасно Моќ екстремни температура TPE Гума продолжување кабелот обезбедува извонредни перформанси и во екстремни климатски услови на температури од -58°С до +221°F (-50°C до +105°C).TPE Гума продолжени кабли се обезбеди чувствувате отпорност на масло, влага, озон, напукнување, и се најдобро во отпорот за злоупотреба, грубото ракување и носат.Со TPE оценка, кабелот е ултра флексибилни во многу ладна клима.Моќ Индикатор за Светло во конекторот покажува кога има моќ преку кабелот.Заклучување Конектор спречува несакани прекинува од власта алатки и апарати.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Коноп Јаже Товар Нето Ѕид Декоративни Изолација Висат Крпа Нето, Деца Скалило Балконски Огради Ограда Игралиште

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 2363.52
Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80
Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн

DEN 275.76
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се поде

DEN 258.96
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20