• Неодамнешно
Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали за Фестивали(1#)

Facepaint, Лесно Да се Чисти Два Боја за Појавување на Лицето Боја Повеќенаменски Безбедност за Партиски Материјали

Buyers rating:
DEN 227.76

Количина на стоки

Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете малку вода во боја за да ја активирате.Ве молиме да ги избрише со бебе брише или сапуница вода кога чистење.Answer : ___________________________ Note : Сите се целосно не се токсични, нема чуден мирис, и безбедно да се користи.Сепак, постојат индивидуални разлики во кожата и чувствителност.Препорачливо е да се изврши една мала област на кожата тестирање пред да се користат.Безбедност : Безбедност е секогаш најважната точка.Повеќето луѓе кои се соочуваат со сликарството се деца, па безбедност е особено важно.Апликацијата Сценарија : Погоден за возрасни, деца и години.Тоа може да се користи за шминка, театарски претстави, фестивали, училишта, цркви, carnivals, роденден партии, играње на улоги, воена маскирна, воена, бременост и други спортови.Повеќенаменски : Многу погодни за употреба како личности, партија материјали, нокти, балони, фестивали и клубови или carnivals.Функција : 1. Повеќенаменски : Многу погодни за употреба како личности, партија материјали, нокти, балони, фестивали и клубови или carnivals.2. Безбедност : Безбедност е секогаш најважната точка.Повеќето луѓе кои се соочуваат со сликарството се деца, па безбедност е особено важно.3. Лесен за Употреба и Чистење : да се соочи боја е вода се базира на долготрајни и светла во боја.Користете малку вода во боја за да ја активирате.Ве молиме да ги избрише со бебе брише или сапуница вода кога чистење.4. Апликацијата Сценарија : Погоден за возрасни, деца и години.Тоа може да се користи за шминка, театарски претстави, фестивали, училишта, цркви, carnivals, роденден партии, играње на улоги, воена маскирна, воена, бременост и други спортови.5. Answer : ___________________________ Note : Сите се целосно не се токсични, нема чуден мирис, и безбедно да се користи.Сепак, постојат индивидуални разлики во кожата и чувствителност.Препорачливо е да се изврши една мала област на кожата тестирање пред да се користат.Спецификација : Предмет Тип : Тело Paint Product Материјал : ABSProduct Спецификација : Прибл.10g / 0.35 оз Пакет Листа : 1 x Тело Боја.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Body Paint
Product Material:
ABS
Product Specification:
Approx.10g / 0.35oz
Package List:
1 x Body Paint :

Купувачи како што сакаат

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Max 24176 Вежба Тип Совет Почиста Сет

Заврши Вежба со Тип Совет Почиста Сет (1 еа дури и големини 52 преку 74).Предлози за употреба за : шофершајбн

DEN 189.36
Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети

Споредете да Allegra Алергија активна состојка.Fexofenadine hcl 180 mg #1 allergist препорачува активна состојка.Внатрешн

DEN 954.96
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20