• Неодамнешно
Twistix Стоматолошко Лекување

Twistix Стоматолошко Лекување

Buyers rating:
DEN 198.72

Количина на стоки

Ги Отстранува Плак И Забен Камен Израстоци Преку Механичка Акција.Нане, Магдонос И Хлорофил Freshen Здив За Време На Џвакањето.Сите Природни И Целосно Јадење И Сварлива.Пченица Слободен, Сите Природни.Twistix Оригинални Ванила Нане се Третира сите природни, малку масти, забни лекување за вас домашни миленици, кои помагаат да се задржи своите заби почиста, и устата поздрав.Кој ванила, нане, магдонос и хлорофил, ова се третираат го задржува вашето домашно милениче е свеж здив додека спречување на формирањето на плак и забен камен.Twistix стоматолошки стапчиња се вкусен, тројно дејство лекување што freshens дишеме и го намалува плак и забен камен израстоци, сите, додека за задоволување на вашето куче е поривот да се џвака.Единствена форма на секој стап струже далеку во плак и забен камен како вашето куче ужива во вкусни третира.Сега можете да очекувате повеќе од вашето куче е стоматолошки третира!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн

DEN 275.76
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20
Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети

Споредете да Allegra Алергија активна состојка.Fexofenadine hcl 180 mg #1 allergist препорачува активна состојка.Внатрешн

DEN 954.96
Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80