• Неодамнешно
МОБ Коаксијален и Телефонски Ѕид Плоча, 1 Пакет, 1 F-Type Coax Конектор, 1 Телефонска Линија, во Бела, Една Банда, Coax, Телефон, Инсталација на Хардвер Вклучени, 40093

МОБ Коаксијален и Телефонски Ѕид Плоча, 1 Пакет, 1 F-Type Coax Конектор, 1 Телефонска Линија, во Бела, Една

Buyers rating:
DEN 102.24

Количина на стоки

1 COAX + 1 ТЕЛЕФОН - ви овозможува удобно да се поврзете 1 F-type coax кабел и 1 телефонска линија кабелот за постоечки во ѕид кабел штекерот.КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ БРЕНДОВИ - на HDTVs, Blu-ray плеери, AC примачи, ДВД и сателитска/кабелска примачи, фиксни, телефони, како и сите други coax или телефонска линија вклучени уреди.ПОГОДЕН ЗА Комерцијални или станбени домашно кино и канцеларија инсталации.БЕЛА DECORA СТИЛ – е дизајниран да се вклопуваат еден банда ѕид кутии сличен на штекерот или светло прекинувач, и нејзината класична бела завршница одговара со било décor.ИНСТАЛАЦИЈАТА Е ЕДНОСТАВНА – Само користење на вклучени хардвер да се качи на wallplate и вие ќе бидете подготвени да го поврзете вашиот кабли.Чувајте ги вашите систем за домашна забава организирана опш-брендирани Coax и Телефонски Кабел Wallplate.На wallplate обезбедува во ѕид кабел за домување за вашиот ТЕЛЕВИЗОР, телефон и сателитски врски.Белата decora-стил wallplate вклопува беспрекорно во секој дом décor.На Coax и Телефонски Wallplate е дизајниран да се вклопуваат еден банда ѕид кутии, слични на штекерот или светло switch.Инсталацијата е едноставна – само користење на вклучени хардвер да се качи на wallplate и вие ќе бидете подготвени да го поврзете вашиот кабли.Се создаде чисти, ефикасни простор за вашата дигитална опрема опш-брендирани Coax и Телефонски Кабел Wallplate.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16
Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се поде�

DEN 258.96
Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80