• Неодамнешно
1 Или 2 Пакети Салон Кејп Престилка, Берберот Aceessories, Шампон Масло Доказ, за Стилизирање на Косата се Намали Фризер, Професија Barbershop Материјали Лигавче за Полнење

1 Или 2 Пакети Салон Кејп Престилка, Берберот Aceessories, Шампон Масло Доказ, за Стилизирање на Косата се Намали

Buyers rating:
DEN 119.76

Количина на стоки

★КОРИСТЕЊЕ на ЕРГОНОМИЈАТА, СТИЛ и ПРАКТИЧНОСТ : Нашата фризирање ртовите се направени од врвен квалитет Најлон, па како да се застане на тестот на времето и да ги задоволи дури и вашиот најсложените потреби.Тие се прилагодливи пластични предвремени затворање па како да ги собере околу било вратот големина, без да предизвика било каква непријатност.Уживајте во сит и удобен одговара без разлика што. ★Крупните БЕРБЕРОТ КЕЈП – ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : Мерење 65x55 инчи, оваа берберот кејп е доволно голем за да се обезбеди целосна покриеност.Нема повеќе да се грижи за коса бои, вода капе, шампон хаос и косата средување на целиот вашите купувачи облека.Имаме ви се опфатени.Овој салон кејп лежи рамно над вашето тело, и е доволно долго дури и за tallest таму. ★НАВИСТИНА ВОДООТПОРЕН – НАВИСТИНА ДАМКА ОТПОРНИ : Ров вашите стари и веќе уништена, освен берберот престилка и да инвестира во овој лесен убавина.Нашите берберот фризер престилки се тестирани и одобрени од страна на професионалци.Тие се 100% водоотпорни, дамка, отпорни и машина перат.Кога ќе се направи со користење, фрли ги во машина за перење и нека го направи останатото. ★ИСКЛУЧИТЕЛНО РАЗНОВИДЕН КОСА за СЕЧЕЊЕ ПРЕСТИЛКА : Ова коса за сечење, обликување кејп е погодна за сите.Жените и мажите, лична и професионална употреба!Одлично за салони за коса, barbers, косата стилисти, фризери и DIY проекти дома.Трим вашето дете коса, да промените фризура во комфорот на вашата дневна соба или дури и го користат за вашите миленичиња чешлање на косата!. ★Отстрани прилог етикета од шамија може да предизвика штети.Нежно циклус или рака мие со ладна вода.Не кајгана.Машина за миење може да се користи на коса шампон во ладна вода.Измијте поединечно.Стискаш нежно и не пресврт.Сува станот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се поде�

DEN 258.96
Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hdc Yaky Стап 12-Инчен, Секоја

Многу Хранливи Лекување.Сите Состојки Се 100 % Природни.ЛактозаБесплатно, ГлутенFree & ЖитоСлободни.Целосн�

DEN 275.76
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20
Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80