• Неодамнешно
WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс Посебни Алатки За Масло Филтер Клуч Алатка

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Buyers rating:
DEN 1754.40

Количина на стоки

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до нашата продавница за секој човек и има добар шопинг искуство.Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до нашата продавница за секој човек и има добар шопинг искуство.100% Бренд и Висок Квалитет на!Премиум Квалитет : масло филтер клуч е направен од 45# јаглероден челик, кој е многу посилен отколку нормално материјал и потрајни и корисна за да се отстрани масло филтер.Она што е уште поважно, тоа нема да го оштети вашиот автомобил или повредат.3 Вилица Дизајн : алатката е дизајниран 3 вилица анти-капка дизајн со цврста се одржи на филтер, помагајќи им на корисниците да се отстрани филтри брзо, со помалку се лизга и без проблеми.Канџи одговара построги како што се повеќе вртежен момент е да се примени.Универзална прилагодлив клуч.Помагајќи ти да се прави отстранување и фитинг работа брзо и ефикасно.Зачувај вашето време и енергија.Висока јакост и цврстина.Лесен за употреба.Издржливи во употреба.Погоден Компатибилен со комбиња, автомобили, спортски автомобили, големи камиони, автобуси, разни дизел мотори, итн.Карактеристики : Материјал : висок јаглерод steel Color : black & red Stretch : 58-100mm/2.3-3.9 inch Drive : 3/8"Висина : околу. 35mm/1.4 inch Package се Вклучени : 1 x Клуч.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Omars HK1000 Централна Правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Omars HK1000 Централна Правосмукалка

HK1000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Произведено во САД Мотор : 5.7 УЛТРА 2

DEN 1437.60
Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива

На цврста конструкција со издржлива метална рамка и полиетилен пластична здрав.Вграденво не ' рѓосувач

DEN 373.68
Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50

Пакет Количина : 50, Материјал : 316 од не 'рѓосувачки челик, од Типот : Надворешни Заб, Тип А Заклучување за М

DEN 216.00
Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 6276.48