• Неодамнешно
Waenerec 2 Пакет Божиќ снежен човек Тремот Светлина ги Опфаќа за Тремот Светла, Гаража Светла, Големите Светлосни Тела, Божиќ Отворено Украси, Божиќ снежен човек Светил?

Waenerec 2 Пакет Божиќ снежен човек Тремот Светлина ги Опфаќа за Тремот Светла, Гаража Светла, Големите Светлосни

Buyers rating:
DEN 469.20

Количина на стоки

☃️ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : 2 x Божиќ тремот светлина ги опфаќа, секоја со големина на 12.2 x 9.4 x 5.1 инчен, класичен дизајн snowmen Божиќ украси за додавање на традиционалниот вкус на одмор, симпатична декорација која лесно се вклопува во затворено или отворено светла, на снежен човек насмеани лице додава топлина за нас во студена зима и conveys радоста на фестивалот. ☃️ВИСОК КВАЛИТЕТ : рачно изработени снешко светлина опфаќа се направени од еколошки ЕВА текстура пластика, со снегулка-како кристална текстура, високо-квалитетни еластична ремени за подобра флексибилност, издржливи и убави.Божиќ светлина ги опфаќа може да се лизга на повеќето стандардни тремот светла и може да бидат обесени лесно без собрание.Само користење еластична бендови да ги поправат на светилки.Може да се користи година по година. ☃️ПРЕКРАСЕН ДЕКОР : Ние се обрне големо внимание на детали на дизајнот и производството.Од снежен човек е образите, пристапен насмевка, црн снешко шапка, набитост на еластична бендови, и стегање на нив во тремот светлина кога ветрот дува.Дали тие се украсување домови, канцеларии, училишта, продавници, итн., тоа ќе биде примамливо.Идеален за тремови, страничните врати или гаража врати, додавајќи голема завршувањето на допир. ☃️ПРАЗНИК ЧЕСТИТКИ : Тие се задржи на светлина помине низ и се целосно видливи во текот на денот и ноќта, блескави светла и весела добредојдовте насмевки, и добредојде на гостите пријателски, многу свечена.Шармот на зима тема партии, Божиќ украси, семејни дружења, итн.Додадете на убавината на вашиот Божиќ сцена, совршен за облекување надвор светла со некои празнична атмосфера. ☃️СОВРШЕН ПРИСУТНИ : Симпатична снешко тремот светлина опфаќа се голем хит за Божиќ.Можете да им даде на овој прекрасен подарок за вашето семејство, пријатели, соученици, колеги, итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот продажен тим за поддршка секогаш ќе стојат од страна да им помогне на вас, вашите 100% задоволство е нашата крајна цел.Празник тремот светлина ги опфаќа додавање на голем завршувањето на допир, пенливо опфаќа додадете празник навиваат за вашите домови надворешноста, и ден и ноќ.Само место тоа да ги красат каде сакате, како што е дом, градина, училиште, продавница, канцеларија, бар, итн., ќе биде око-catcher.Во прилог на светилка како маска, тие изгледаат убаво и празнична без затемнување на светлината емитирана од светилки.Едноставен начин за да додадете Божиќ дух надвор, еден чуден шарм на вашиот тремот светла.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20
Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети

Споредете да Allegra Алергија активна состојка.Fexofenadine hcl 180 mg #1 allergist препорачува активна состојка.Внатрешн

DEN 954.96
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се поде

DEN 258.96
Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16