• Неодамнешно
ПЕДЕРОТ 2304-2RS-ТВ Авто-Усогласување Имајќи, Двоен Ред, Двојно Запечатени, Polyamide/Најлон Кафез, Нормално Царинење, Метрички, 20mm ID, 52mm OD, 21mm Ширина, 10000rpm Максимална Rotaional Бр

ПЕДЕРОТ 2304-2RS-ТВ Авто-Усогласување Имајќи, Двоен Ред, Двојно Запечатени, Polyamide/Најлон Кафез, Нормално

Buyers rating:
DEN 1950.24

Количина на стоки

Тоа е погоден за апликации поддршка умерена радијална товари и умерени до низок удар товари.Оваа дозвола се дава ширина за само-прегрупирање и компензира за статичка и динамичка усогласеност со грешки.Оваа ПЕДЕРОТ двоен ред на авто-усогласување на топката имајќи е двојно запечатени, и има цилиндрична понесе, polyamide/најлон кафез, и нормално царинење оценка.Овие елементи може да биде еден од следниве видови : топката, цилиндрични, сферични, барел, игла, вретено, или конусни.Штитот го штити работните делови на поаѓајќи од животната средина остатоци кои може да се претстави и да ги намали топката имајќи брзина и животниот век.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни делови за да се намали ротациона триење и поддршка радијална и axial товари.ПЕДЕРОТ произведува голем број на лежишта кои ги исполнуваат Меѓународната Организација за Стандардизација (ISO) и Германскиот Институт за Normung (DIN) стандарди за обезбедување на квалитет.Директно создаден за монтирање на конвенционалните цилиндрични вратило.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20
Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети

Споредете да Allegra Алергија активна состојка.Fexofenadine hcl 180 mg #1 allergist препорачува активна состојка.Внатрешн

DEN 954.96
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16