• Неодамнешно
Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор Додатоци Аквариум Воздушна Пумпа за 4mm Цевка

Мали Авиокомпанија Цевки Воздух Камен, Кислород Пумпа Фитинзи Воздушна Пумпа Пластични Фитинзи Кислород Компресор

Buyers rating:
DEN 258.96

Количина на стоки

Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се подели 1 воздух излезот во два канали.На вшмукување чаша може да се поправи на кислород цевка на риба резервоарот ѕид, кој е уредно и убави, и цевка не е лесно да се плови.Мал, лесен и едноставен за инсталација, таа може да се инсталира без други комплицирани чекори, и може да се користи, со што повеќе погодност.Двонасочна diverter вентил дели цевка во две, и двата краја се reconnected со воздушно регулирање на вентил, кој може да се контролира ротари приклучок и да се прилагоди на големината на протокот на воздух.Воздухот цевка е направен од високо‑квалитетни пластични, кој не е лесно да ги кородираат, и е издржлив, има долг животен век.Функција : 1. Три‑начин diverter вентил може да се комбинираат 2 воздухот места во еден канал, и исто така, може да се подели 1 воздух излезот во два канали.2. Двонасочна diverter вентил дели цевка во две, и двата краја се reconnected со воздушно регулирање на вентил, кој може да се контролира ротари приклучок и да се прилагоди на големината на протокот на воздух.3. Воздухот цевка е направен од високо‑квалитетни пластични, кој не е лесно да ги кородираат, и е издржлив, има долг животен век.4. На вшмукување чаша може да се поправи на кислород цевка на риба резервоарот ѕид, кој е уредно и убави, и цевка не е лесно да се плови.5. Мал, лесен и едноставен за инсталација, таа може да се инсталира без други комплицирани чекори, и може да се користи, со што повеќе погодност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Аквариум Воздушна Пумпа Accessories Material : Plastic Color : Како на Сликата Shown Function : Прилагоди обемот на воздухот на воздухот пумпа.Примена : Прибл. 4mm/0.16 во Воздухот Pipe Instructions : Поврзете вентил за регулирање на во средината на воздух цевка, и ја прилагодите количината на гас со вртење на сина valve Package Листата : 2 x Вода Pipe2 x Регулирање Valve6 x Вшмукување Cup2 x Воздух Stone2 x Проверете Valve4 x Додатоци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20
Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети

Споредете да Allegra Алергија активна состојка.Fexofenadine hcl 180 mg #1 allergist препорачува активна состојка.Внатрешн

DEN 954.96
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16