• Неодамнешно
ATAILOVE 2 Парчиња Цвет Девојка Кошница Set - Симпатична Негуваат Свадба Цветни Корпи (брегот на слоновата)

ATAILOVE 2 Парчиња Цвет Девојка Кошница Set - Симпатична Негуваат Свадба Цветни Корпи (брегот на слоновата)

Buyers rating:
DEN 503.76

Количина на стоки

Боја : Боја На Слонова Коска.ATAILOVE Свадба кошеви користиме високо квалитетни со мазна и мека боја на слонова коска сатен ткаенина.Кошница Големина : дното дијаметар изнесува 3,7 инчи, горниот дијаметар е 4.7 инчи, на висина е 4,5 инчи (без рачка), висина е 9 инчи (вклучени се справи).Овој цвет девојка кошница е совршена големина за задржување на цвеќе или ливчиња од роза, романтична Врска кралската walkway за вашата свадба.Пакување листа вклучува 2 парчиња цвет кошеви, погоден за 2 цвет девојки да се користи во свадба дена.ATAILOVE Свадба Декорација Бизнис Ние сме биле на свадба декорација бизнис над 13 години,ние сме стручни во различни свадба прстен носител перници, цвет девојка кошеви, букети, панделки.Ајде да се создаде романтични и незаборавни свадба ден!Карактеристики : -Креирање на топол и романтичен на животната средина за вашата свадба партија.Одлично за свадба партија декорација. -Е применливо сцена : Невестата и Младоженецот.Свадба, Партии, Предложи Украси, Банкет Настан, Посебен Настан, DIY итн.Спецификација : Цвет Кошница : Дијаметар : 4.7", Висина со Рачка : 9"" Боја : Бела Лак Покривање Ткаенини : Сатен и бисер Разубавувањето : Лента за Пакување Листа : ● 2 x Цвет Девојка Кошница.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20