• Неодамнешно
INDRAH 300PCS Половина Дрвени Монистра Сплит Дрво Топчиња, Недовршени Дрвени Топчиња Мини Хемисфера Половина Занает Топки за DIY Проекти, Детска Уметност и Занает Резерви

INDRAH 300PCS Половина Дрвени Монистра Сплит Дрво Топчиња, Недовршени Дрвени Топчиња Мини Хемисфера Половина

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

КОЛИЧИНА : 300 парчиња половина дрвени топчиња, со дијаметар од околу 3/5 инчен(15mm).Идеален за DIY проекти, сликарство и занает резерви.МАТЕРИЈАЛ : Овие недовршени сплит дрво топчиња се намали и полиран од дрво, со кружен допир, мазна површина, без burrs, со дрво текстура.ПРИРОДНА БОЈА : Нивните природни бои се совршен основи за различни уметнички креации.Можете да го оставиме тоа природни или недовршени, дамка, се применува за миење, decoupage, користете боја моливи за да ги наслика овие дрвени половина монистра.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Само користење sandpaper на песок, овие половина круг топки надолу во облик кој ви се допаѓа, исто така, може да се вежба дупки во нив со електричен вежба, а потоа се држи до каде што треба.ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНИ : половина круг дрвени занает топки може да биде широко се применува за да се направи фотографија реквизити, партија материјали, детски играчки и персоналните домашна декорација.INDRAH Недовршени Половина Дрвени Топчиња Мини Хемисфера Половина Занает Топки за DIY Проекти Детска Уметност и Занает, Обезбедува Добар квалитет на Овие Недовршени половина дрвени топчиња се изработени од високо-квалитет дрво, мазна, цврста, здрав и без splinters или пукнатини.Уживајте во DIY време Половина дрвена топка со природни дрво боја база може да ги инспирира вашата уметност создавање идеја.Можете да го оставиме тоа природни или недовршени, дамка, обоена, обоен, дрво чисти, печат, обоени и така натаму, идеален избор за DIY декорирање и занает проект.Можете да полски овие дрво топчиња се изедначи со sandpaper, или песок надолу во форма што ви треба, а потоа се држи до каде што треба.Широка примена на Нашите недовршени дрвени топчиња се совршени за изработка на проекти и декорација.Може да се користи за фото реквизити, рачно изработени подароци, накит, партија материјали, детски играчки и природни домашна декорација.Спецификација Материјал : дрвени Боја : природна Големина : 0.59 инчен(15mm) Количеството : 300pcs Пакет се Вклучени : 300 компјутери недовршени половина дрвени топчиња Забелешка : 1.Ве молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење. 2.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор. 3.Дрвена топка е релативно мал, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца да избегнете голтање,и децата, ве молиме да користите со компанијата на возрасен.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kirkland Потпис Aller-FEX, 180 180 Mg Таблети

Споредете да Allegra Алергија активна состојка.Fexofenadine hcl 180 mg #1 allergist препорачува активна состојка.Внатрешн

DEN 954.96
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16
Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80