• Неодамнешно
Вежба Битови 6Pcs 3-10мм Керамичка Плочка Малку Дијамант Стакло Тешко Плочки Лопата Вежба Земјата Карбид Совет - (Боја: Сребро)

Вежба Битови 6Pcs 3-10мм Керамичка Плочка Малку Дијамант Стакло Тешко Плочки Лопата Вежба Земјата Карбид Совет

Buyers rating:
DEN 190.80

Количина на стоки

Боја : Сребро.DIY Материјали : Металугрија.Тип : Core Вежба Малку.Употреба : Метал Дупчење.Материјал : High Speed Челик.Опис : 6 Pcs 3-10мм Керамичка Плочка Малку Дијамант Стакло Тешко Плочки Лопата Вежба Земјата Карбид Tip Item Спецификација : DIY Материјали : Metalworking Type : Core Вежба Bit Use : Метал Drilling Material : High Speed Челик.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 6276.48
Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите HIIT Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Престој за цел преку висок интен

DEN 1308.00
Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50

Пакет Количина : 50, Материјал : 316 од не 'рѓосувачки челик, од Типот : Надворешни Заб, Тип А Заклучување за М

DEN 216.00