• Неодамнешно
DMI Водоотпорен Лист да се Користи како Кревет Подлога, Кревет Лагер, Душек Заштитник, Pee Подлога, Мебел Маска или Седиште Заштитник со Quilted Слајд Лист и 3 Слоеви на Заш

DMI Водоотпорен Лист да се Користи како Кревет Подлога, Кревет Лагер, Душек Заштитник, Pee Подлога, Мебел Маска

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

СЕДИШТЕТО ЗАШТИТНИК останува без напор се стави и да се избегнува течности и дамки со 4 слоеви од водоотпорен заштита.ВОДООТПОРЕН ПОДЛОГА Помага да се прошири на животот на душеци, мебел, столици, седиштата во автомобил или на тепих.ВОДООТПОРЕН ПОДЛОГА е совршен за чување против домашно милениче првут, инконтиненција, случајно spills, бременост и постпартален и за медиокритет обука додека слајд лист помага при движење и префрлање на пациентот.МЕБЕЛ ЗАШТИТНИК е МАШИНА ПЕРАТ за лесно расчистување да се користи повеќе пати во многу различни начини.Chux влошки се погодни за дома или во движење.ИНКОНТИНЕНЦИЈА ПОДЛОГА се направени од ИЗДРЖЛИВ И СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ кој е тивко и без мирис со 4 слоеви на заштита.На quilted слајд лист помага лесно да се движите и да се приспособат на пациентите додека водоотпорен слој држи површини се исуши.ВОДООТПОРЕН КРЕВЕТ ЛАГЕР ПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : 1 Лист, Големина 30 x 36, Без Ремени.Оваа издржливи и сигурни најдобро продаван водоотпорен лист помага не само да се заштити вашиот мебел, душеци и места, но, исто така, се прошири на животот на нив.Тоа е многу лесно да се чисти и да се одржуваат и тоа е машина перат.Овој душек заштитник помага во заштита против странски супстанции, додека проширување на живот на било која површина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9...

DEN 490.80
Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20