• Неодамнешно
Сина Болница Влошки 25 Count (Големина 23 x 36 Инчи) - за Еднократна употреба Underpad Кревет и Чаир Инконтиненција Заштитник Подлога за Возрасни, Деца или домашни Миленици - А?

Сина Болница Влошки 25 Count (Големина 23 x 36 Инчи) - за Еднократна употреба Underpad Кревет и Чаир Инконтиненција

Buyers rating:
DEN 586.80

Количина на стоки

АБСОРБЕНТА Bright Care Директни chux се создадени со абсорбента влакна да се заклучи во влага, одржување на течни далеку од кожата да се промовира здрав сон и мир на умот, за возрасни или деца.Ја ШТИТИ КОЖАТА Во прилог на заштита на мебел, овие абсорбента влошки фитил далеку влага да помогнат кожата сува и заштитени.Додадено должина обезбедува максимална покриеност и истекување заштита.БРЗ, ХАОС-СЛОБОДЕН РАСЧИСТУВАЊЕ Влага е заклучен во на овие влошки, што ги прави лесно да се ослободи без да се грижиш за drips или spills.Soiled влошки едноставно може да биде укината или bunched до потоа се отстрануваат.ИЗДРЖЛИВИ солза-отпорни влошки се создадени за издржливост и да се држи добро.Едноставно да располага и да ја замени подлога по тоа станува soiled.Разноврсна за возрасни, деца или домашни миленици.ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ - Нашите трајни производи за еднократна употреба инконтиненција кревет влошки имаат солза-отпорни и многу абсорбента поддршка за да бидете удобно и сува.Нашите високо-absorbency за еднократна употреба кревет влошки за инконтиненција се специјално дизајнирани со абсорбента влакна, кои заклучување на течност во место, ви дава мир на умот дека ќе се разбудам сува и без мирис.Нашите underpads 23x36 lock-in влага технологија, исто така, овозможува брз и лесен хаос-слободен расчистување кој ја заштитува вашата постелнина.За реткост да се редовни инконтиненција, едноставно располага потоа го замени влошки по тие биле soiled.Секој пакет содржи дваесет и пет 23"x36" влошки.Bright Care Директни нуди една од највисок квалитет за еднократна употреба спиење душеци, со напредната премиум сува влакна технологија.Нашите стол влошки инконтиненција се задржи вашиот мебел сува, со своите премиум абсорбента јадро.Нашите водоотпорен chucks исто така фитил далеку влага да го задржи дури и најчувствителните кожа, суви и заштитени.Нежно ја отворите пакет од под влошки користење раце или алатка која е малку веројатно да се пробивајте или намали underpads (ако пирс на underpads ќе го изгуби водоотпорен способност).Нежно се отстрани и да се расплетува страни на underpad.Позиција инконтиненција underpads така што белата абсорбента страна е свртена нагоре.Фрлете по еднократна употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20