• Неодамнешно
SAIrch 2 парчиња 20inch Божиќ Венец Складирање Торба,Најлон Гарланд Складирање Торба со Транспарентен Прозорец и Двоен Патент,Декоративен Венец Контејнер за Складирање,

SAIrch 2 парчиња 20inch Божиќ Венец Складирање Торба,Најлон Гарланд Складирање Торба со Транспарентен Прозорец

Buyers rating:
DEN 2316.00

Количина на стоки

Внимателен Дизајн : 2 патентите на Божиќ венец складирање торба овозможи лесен пристап до продавница или да венец од венец складирање торба.Во прилог се справи прави торба супер лесно да се носат и висат за складирање.Идеална Големина : Големина е 20 x 6 инчи што ги прави само правото големина за чување на повеќето вештачки вратата венци.Погоден за чување на големите вештачки венци.Исто така погоден за чување на други празник украси, како и деца, играчки, итн.Издржлив Материјал : Божиќ венец складирање торба е направен од 420 D најлон , трајни и лесни да се чистат, па можете да ја користите за да ги зачувувате вашите венци во совршена состојба од година во година и ќе dona€т мора да се купи нов венец или венец за складирање торба за сезонски оркестарот секоја година.Заштита Венец : Божиќ венец складирање торба штити вашиот одмор венци од инсекти, глодари, влага и прашина, па кога youâ€повторно подготвен да ги красат сите што треба да направите е едноставно да ја отпакувате и вашиот венец ќе биде совршен како кога ќе ја стави во торба.Божиќ Навиваат : Cheery Божиќ бои liven до атмосферата и да се направи пакување до празникот пријатно искуство.Дизајниран со живописни нијанси, тоа претстава која сама по софистициран уште возбудлив изглед на вашиот одмор складирање.големина : 20inch Материјал : 420 D најлон+PVCThe Венец Складирање торба може да ви помогне да ги организирате вашите сезонски оркестарот сите во текот на годината!Користење на нашата пластични кеси за да ги зачувувате вашите Пролет, Лето, Есен, Есен, Зима и Божиќ оркестарот е совршено решение за да се задржи вашиот дом, гаража, барака повеќе убаво и уредно и ќе го задржи вашето декоративни вештачки венци, гарланд и лажен добар како нови за годините што доаѓаат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат