• Неодамнешно
ISOLAB САД - 0.5 ml Microcentrifuge Цевки, (Пакување од 500), Дипломирал Микро Тест Цевки со Snap Капа, Неутрален, PP Шишенцето Цевка, Складирање Сад

ISOLAB САД - 0.5 ml Microcentrifuge Цевки, (Пакување од 500), Дипломирал Микро Тест Цевки со Snap Капа, Неутрален,

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Произведени од ултра јасно polyropylene со рамен капи кои обезбедуваат непречено отворање и затворање со една рака.Засилен цевка дното обезбедува додаде заштита против деформација и истекување.Подобрена капа дизајн обезбедува непречено отворање и затворање со една рака.Лесно означување и етикетирање. (Пакување од 500) 0.5 ml микро центрифуга цевки.ISOLAB Gmb H е мултинационална група на компании со седиште во Германија со над 300 вработени и производство, складирање и логистички операции во 3 различни земји.ISOLAB посветува себе за обезбедување на производи и решенија за своите клиенти во целиот свет за различни апликации и истражувачки активности во лаборатории, универзитети, фабрики, институции, па дури и за домашна употреба.Ние сме производители на лабораториски потрошен материјал, инструменти и хемикалии со над 5.000 м2 на производството област и во текот 12,000 м2 површина.Како ISOLAB, ние извоз во повеќе од 100 земји за лабораториски професионалци, истражувачи, наставници и домаќинки.Иако нашиот главен клиент база, е во Европа, ние, исто така имаат присуство во Азија, Африка, Јужна Америка и земјите на ЗНД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пневматски Полирање Машина, Мини Пневматски Полирач CNC Прецизност Обработка за Девијации Полирање на Машина(Американски)

【Флексибилна Работа】Со 3мм девијации дијаметар, и стандард 1 / 4in влезот конектор, има тесна поврзаност

DEN 1718.16
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20
Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16
Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80
Про Арте Матрицата Четка - Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Уметници Квалитет Четка.Тип Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Осно

DEN 70.80