• Неодамнешно
Про Арте Матрицата Четка - Големи

Про Арте Матрицата Четка - Големи

Buyers rating:
DEN 70.80

Количина на стоки

Уметници Квалитет Четка.Тип - Матрицата.Биче Влакната.Направени во Англија.Уметници Квалитет Четка.Основана од страна на уметникот Рој Томпсон во 1973 година, Про Арте е просперитетна мала Британска компанија со седиште во Skipton во Јоркшир, АНГЛИЈА.Ние сме биле фабрика и гледав секој четка се направени со рака користење на традиционалните методи.На косата се користи е или природните животински влакна или синтетички влакна што е формулиран од страна на Про Арте да се даде природен пролет и држење на способност, која се совпаѓа со поскапи животински влакна.На рачки се сите традиционални дрвени рачки дека уметниците љубов.Ние сме толку среќни да се бидат поддршка на оваа просперитетна Британски производство на компанијата и високостручен тим кој е Про Арте.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20
Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16