• Неодамнешно
Kisty Бебе Бесплатен Агол Заштитник 19.6 Ft + 10 Агли,Табела Браник Стража, Бебе Безбедност Аглите Перница,Бела

Kisty Бебе Бесплатен Агол Заштитник 19.6 Ft + 10 Агли,Табела Браник Стража, Бебе Безбедност Аглите Перница,Бела

Buyers rating:
DEN 467.76

Количина на стоки

БЕЗБЕДНА И ЧИСТА : NBR : Нашата доказ агол protector користи NBR материјал, безбедноста на бебето.NBR материјал има одлична масло отпор (полесно да се чисти), отпорност на триење (потрајни), отпорност на топлина и силна лепливоста.Тоа е повеќе погоден за мебел.БРЗО ПОДЕСУВАЊЕ : Како родители, ние знаеме дека времето е драгоцено кога станува збор за грижа за мали деца.Децата растат брзо.Што не е во опасност вчера, е пад на главата денес, така да остатокот лесно дека овој агол заштитник е вградена & обезбедени во минути.ПРАКТИЧНА настава : Треба вашата канцеларија треба да се дуплира како расадник, ова е лесно да лупам, двојно двострано, ленти ќе се утврдат безбедно како табела заштитник, без да остават неуредна остатоци по времето е завршена.Изграден да се вклопуваат во, без да се губи својата ефикасност.Со деца во движење, бесплатен вашиот дом е мора да & со ова подесување на агол чувари & заштитници, вие не може да тргне наопаку.Повеќе нозете на висока густина влијание апсорбирање на гума пена ќе ти перница одведени во вашите срца содржина!.ВНИМАТЕЛЕН ПОДАРОК : Ако toddling е на повидок, овој подарок ќе помогнат во ублажувањето 1 на 101 предмети на нов родител to-do листа.Овие мебел агол заштитници може да се користи за да се childproof било биро, countertop или каминот.Подарок нив некои мир на умот.Kisty Боја : white Material : NBR гума foam Size : Анти-судир лента : 35mm широк, 12mm дебели, 6m long Anti-судир агол : 35mm широк, 12mm дебели, 55мм long Package Содржина : 1 x 19.6 ft NBR пена guards10 x NBR пена гума агол protector Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јазик и Жлебот Клешти, 9-1/2 Во

Челик.Земја на производство : сад.Производителот : Channellock.Опис На Производот Channellock 420 9 5Инчен директно ви

DEN 490.80
Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya се Соочуваат со Сликарството Бои, Чиста Боја Лесно да се Отстрани Шминка Деликатна Пигмент Тело Сликарство

Растворливи во вода, пигмент, не е лесно да ги тргнеме шминка, и не е лесно да исчезнат по сушењето.Телото

DEN 590.16
Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hislaves Аквариум Декорација Додатоци,1 Сет за Филтрирање Пумпа Енергетски ефикасни Мулти-Цел Отпорни на Корозија

?Таа е погодна за различни риба s и морски аквариуми ?Дизајниран со вода филтер маска, тоа може ефикасно д

DEN 2131.20